[]

Rusyaya giden adama hediye önerisi...

Evet gencler,
haftasonu Rusyaya bir ziyaret sözkonusu buradan giderken oradaki arkadaşa ankaradan ne hediye götürülür hele birşeyler tavsiye edin ... Baklava hariç ne gider o memlekete ? 
lokum, seker, raki, cini vazo olabilir.


  • for the record  (20.08.13 13:14:46) 
ben türk kahvesi götürüyorum lokum da tabi. bir de ruslar gerçi pek tercih etmeyebilir ama minik baharat setleri oluyor onlar da hediye olarak çok rağbet görüyor.


  • in vino veritas  (20.08.13 13:16:30) 
Ben her zaman kadınlara nazar boncuğu, erkeklere de tespih hediye ederim. Hem maliyeti azdır, hem de anlamlıdır. Ruslar Ortodoks olduğu için yabancı da gelmez.
Lokum götürecekseniz gül lokumu falan almayın. Fındıklı Fıstıklı olanından alın. Sadeleri beğenmeyebiliyorlar.

  • cliquot  (20.08.13 13:27:00 ~ 16:23:42) 
nar ekşisi :)


  • edip  (20.08.13 13:52:04) 
raki raki... koskoca moskovada raki satilmiyor.


  • paudi  (20.08.13 13:53:36) 
ruslar genelde rakıyı sevmezler. onlara tadı ilaç gibi geliyormuş. hediyelik eşyalar daha makbule geçer diye düşünüyorum(nazar boncuğu, tespih v.s)


  • borschtang  (20.08.13 14:55:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.