Sevgi ispatlanabilir mi?

Evet ise nasıl?

Birinin hayatında koşulsuz şekilde (çıkar, kar, fayda amacı olmadan) var olmak bence yeteri kadar ispattır.

  • whoosie  (20.08.13 12:56:38)
Vucuttaki kimyasallarin degisimi ile.

  • Kamyoncunun vitesi  (20.08.13 13:02:16)
eğer iki seçenek arasında kalınca sürekli sizi seçiyorsa sizi seviyordur.
eğer iki seçenek arasında kalınca sürekli onu seçiyorsanız onu seviyorsunuzdur.

  • dedim dedim de kime dedim  (20.08.13 13:09:27 ~ 13:10:46)
ispatlanır milyonlarca şekilde evet fakat ispatlanmaya ihtiyaç duyuyorsa orada bir sıkıntı var tabi.

  • delusion  (20.08.13 13:12:31)
böbreğinin biri verilerek ispatlanabilir

  • eyyor  (20.08.13 13:20:46)
küçük şeylerde bile görebilirsin istersen.

arabadan kapısını açmak üzere indin, diğer tarafa ulaştığında kapısını açmış ya da en azından eli kapıya gitmişse,
yolda karşıdan karşıya geçerken farkında olmadan sırtından kolunla yönlendiriyor, koruma güdüsüyle hareket ediyorsan,
elinde iki aynı şey var, elma olsun mesela ne olduğu farketmez, hiç düşünmeden iyi olanı ona veriyorsan,
hiç sormasa, istemese de, üşüdüğünü düşündüğünde ceketini çıkarıp omuzlarına bırakıyorsan,
gözlerinin en derinine bakıp, gözlerini hiç ayırmak istemiyorsan
farkına vardığını düşündüğünde utanacağını bildiğin bir durum var ve bunu hiç çaktırmadan düzeltiyorsan

gibi gibi.
  • [silinmiş]  (20.08.13 13:33:19)
Saygı, fedakârlık ve anlayış ile ispatlanabilir.

  • timburton  (20.08.13 13:36:33)
arz-talep eğrisi kişiye göre değişir.

  • ytse jam  (20.08.13 14:10:17)
gece beraber uyurken yaz günü dahi olsa, sevdiğinin üzerini örtmek istersin, o uyurken yavas adımlarla hareket edersin ki uyanmasın, kahvaltıda cok sevdıgı peynirden alırsın, onun ıcın bır aksam "yoldan geldi belki acıkmıstır" dıye en sevdıgı corbadan yaparsın, aldıgı hedıyelerının kutusunu hep saklarsın, öperken gözlerini gözlerinden hıc ayırmazsın ve hep orada mahsur kalmak ıstersın, uzun uzun hıc konusmadan ama aslında cok sey ıfade eden bakıslarla bakarsın sevdıgıne, beraber muzık dınlerken gozlerını kapatırsın, ellerını tutup yanında olmanın huzurunu hıssedersın, yagmurlu bır aksam moda sokaklarında yururken semsıyenın altında dudaklarını öper, sıkı sıkı sarılırsın, ellerini hıc bırakmazsın. hıc bılmedıgın bır sehrı onunla kesfedersın, uzun uzun yürümekten hıc ama hıc yorulmazsın cunku her anın sevdıgınle guzeldir, her anını ayrı özel kılarsın.

  • mavikalem  (20.08.13 14:14:37 ~ 14:15:08)