feto neden tc ye dönmüyor

ya bu fetonun vizesi bitmiyor mu bu feto çifte vatandaş mı mahkemede akladı neden gelmiyor ya da abd onu neden şutlamıyor madem bu kadar dinci para da bok neden suudi arabistanda kalmıyor olay nedir

türkiye'ye giriş yaptığı taktirde dgm tarafından yargılanacak da o yüzden gelemiyor

  • xquazzar  (20.08.13 02:01:09)
vatandas olmustur coktan, vizeye ihtiyaci yoktur yani.

  • march or die  (20.08.13 02:15:00)
köşk gibi evde korumalar falan mis gibi hayat yaşıyor, burada hala onu tek odalı evde münzevi hayat yaşıyor sanan müritleri var. gelirse o lüksü yaşayamaz.

  • r_u_h  (20.08.13 02:37:12)
ahaahaha dgm mi kaldı lan? bilmeyenler için söyleyeyim 2004'de kapatıldı devlet güvenlik mahkemeleri. şuan Türkiye'ye gelmesi için hiçbir yasal engel bulunmuyor. mahkemece aklandı çünkü.

soruya gelirsek, daha 2-3 gün önce kendisi Bi röportajında söyledi,gelirsem ortalığı karıştıracaklar. her şey güllük gülistanlık giderken ne diye ortalık karışsın? dedi.

ayrıca imtiyazlı vatandaşlık denen kurumlar var orda. meltem Cumbul nasıl gidip yerleşiyorsa o da öyle yerleşiyor.
  • trajikomix  (20.08.13 02:37:55)
tr.wikipedia.org

yasal olarak bi sorun yok.
  • zazazaraeta  (20.08.13 02:44:27)
çok haklısın ruh bu da yazdıklarının kanıtı

haber.mynet.com
  • seyyalselaleezer  (20.08.13 02:51:58)
arabistanda kalmak ne demek kardeş yaş kaç futbolcu olsa ingilterede ya da brezilyada m kalması gerkirdi din ordan cıktı diye arabistan mı illa nasıl bi mantık arapların naskın mezhebi vahabi sence mantıklı mı

dgm diyene zaten bi şey demiyorum mağara sıcaktı herhalde

o konforlu türkiyede bulamaz diyene ne diyim bilemdim laf olsun torba dolsun eleştireyim de nasıl olursa olsun demiş kısaca
  • murtazaaaaaa  (20.08.13 03:44:19)
feto memleketin iliklerine kadar işlemişken, halihazırda bütün kurumlarin damarlarinda dolasıp zehrini akıtıyorken nasil bir bahanedir ''ortalık karısır'' peki @murtazaa

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (20.08.13 04:08:47)