eminönü'de ya da karaköy'de manzaralı bir kafe

zamanında bir yerlerde görmüştüm eminönü'de ya da karaköy'de çok güzel deniz manzarası olan bir kafe vardı sizin bildiğiniz bu şekilde kafe varsa bana hatırlatmada yardımcı olabilir misiniz, aklımda kalan aile ile gidilen bir yer gibiydi ama siz boşverin illa böyle olmasına gerek yok sizin önereceğiniz söylediğim yerler civarında güzel manzaralı bir yer de olabilir, gece köprüyü görürse daha da güzel olur

aga kapısı. bogazici,galata koprusu ve galata kulesi manzarali biyer.

beyazittaki istanbul universitesinin arkasindan suleymaniyeye dogru gittikten sonra muftulugude gectikten sonra kime sorsaniz gosterir.
  • camiroquay  (19.08.13 15:53:50)
eminönü'nde kat 4 cafe var, süper manzarası.

  • bayankus  (19.08.13 16:08:10)
@bayankus: siz özel mesaj attım bakabilir misiniz

  • lllllllllllllllllll  (19.08.13 16:12:18)
cafe kat 4'ü kısaca tarif edebilir misiniz, bileniniz varsa, üstgeçidin oralardan mı giriliyor, borsa restoranın üst katı mı?

  • lllllllllllllllllll  (19.08.13 16:20:38)
yahu arkadaşım özel mesaj atacağına buraya yazaydın, biz de göreydik ya

  • balpolen  (19.08.13 16:38:16)
Doğubank teras tabii ki de, yalnız fiyatları görünce şaşırmayın lüks restoran kafe görünümlü esnaf lokantasıdır. Gidin ama bokunu çıkartmayın

  • topkapiaksaray  (19.08.13 17:10:07)
mesajı cevapladım buradan da yazayım, kat 4 cafe'nin girişi hemen üst geçidin yanından. asansöre girip 4. kata çıkıyorsunuz.

  • bayankus  (19.08.13 18:16:48)