Çarşı Atkısı

Merhaba;

Bir Galatasaraylı olarak bu akşamki maça Çarşı atkısıyla gitmek istiyorum fakat kafama tüküreyim ki dünkü maça giden arkadaşlarımdan Çarşı atkısı almalarını istemek aklıma gelmedi. Sabahtan beri tüm Kartal Yuvalarını aradım ama hiçbirinde kalmamış. En son Çarşı Store'u facebook'ta buldum, kendilerine mesaj attım, twitter'da ekledim, telefonla aradım ama ulaşamadım henüz. Küçükçekmece civarında oturup da bana Çarşı atkısı ulaştırabilecek birileri var mıdır?

git gitte götüne soksunlar atkıyı

herşeyi birbirine karıştırmakta üzerinize yok çarşı dediğin her fener maçında tecavüz bestesi giren reklam dan başka işi olmayan bir grup

git beşiktaşı tut orası galatasarayın yuvası ve sadece sarı kırmızı serbest işine gelirse he inşallah denk gelmessin benim gibi birine.
  • reflex  (19.08.13 13:57:16)
ultraslan bebelerinin aralarına girmediğin sürece bir şey olmaz.

@reflex umarım senin birine denk gelirim ben de
  • ack3000  (19.08.13 15:06:15)
dayak veya sataşmaya maruz kalmadan eve dönme ihtimalin yok

  • yol  (19.08.13 15:15:22)
İçimi kararttınız :) Hani düzelmişti "bağzı şeyler"..

  • mytonn  (19.08.13 15:24:40)
@ack3000 gelsen nolcak ben yıllardır bu tribündeyim ve çarşı ile bizim tribünler hiç iyi olmadı ve burası galatasaray tribünü burda sadece sarı kırmızı giyilir siktirin gidin taksimdemi tahrirde mi ne bok yiyorsanız yiyin biz galatasaraylıyız üst kimliğimiz bu

@topraam şerefsiz kelimesini birde uA grubuna karşı söyle görelim delikanlılığını
sana göre doğru olanı yapmadı diye kimse şerefsiz olamaz uslubunu düzelt.

@mytonn düzelen ne arkadaşım orası galatasarayın maçlarını yaptığı yer biz inönüde şampiyonluğa giderken polat gelsin sizi kurtarsın vs analı bacılı küfür edecekler ölümsüz kurucumuza küfür edecekler sonra sen onların sırf senin demokratik görüşüne veya siyasi duruşuna uygun hareket ettiği için atkısıyla stadda gezeceksin yok arkadaş. çok seviyorsan başka yerde tak bu faşizm değil sen yaparsan tahrik. bu arma için çoğu insan km lerce yol gidiyor başı belaya giriyor. siyasi çıkarların aracıda olamaz.

not: tayyipte taksimde tahrirde stad içnde umrumuzda değil. staddan çıkarız o zaman herkesin görüşü duruşu hayatı ona göre hareketi olur ama stad onun yeri değil.

git nevizadeye paso tayyip e küfrederler et et gel ama stada çarşı atkısıyla gelme ! buda tehdit falan değil dost tavsiyesi.
  • reflex  (19.08.13 15:50:23)
maça giden gördüm ü kale arkalarını ve doğu üstü millet birbirine girdi milleti anca tahrik eder bunlar kimse satılmış değil herkesin bir görüşü var saygı duyun

  • reflex  (19.08.13 22:41:34)