laptopu tv ye bağlayarak 3d izleme

nasıl yapıyorsunuz? onca şey okudum başarılı olamadım hala, film oynuyor ama 3d olmuyorr normal blueray gibi hem laptopta hem tvde oynuyor

3d oynatacak hdmi kablom var,pot,gom,powerdvd denedim esas sorunum bu programlardki ayarlar, video olarak 3d seçiyorum tvde 3d modu açıp half sbs ise ayarlıyorum

siz hangi programla ayarlarını nasıl seçerek yapıyorsunuz 2 gundur uğraşıyorum resmen

ekran kartımda destekliyor 3d

aynı anda iki ekran yerine sadece tv'den görüntü almayı deneyin. belki ondan dolayı yapamıyordur.

  • nereye bu gidis  (19.08.13 12:07:55)
onuda denedim aslında, ya benim gozler bozuk 3d ayırt edemıyorum bilmiyorum sınemadakinden çok farklı sanırım tvlerde 3d

  • eja  (19.08.13 13:29:02)
yok, farkedersiniz normalde, ama benim pek teknik bilgim yok bu konuda, mağazalardaki demoları görüyorum, gayet 3d oluyorlar.

  • nereye bu gidis  (19.08.13 15:10:06)
tv'yle alakalı sanırım. bizde lg var. bilgisayarı standart bi hdmi kabloyla televizyona bağlıyorum, kmplayer'dan half sbs filmi normal olarak açıyorum. bir tek alt yazı ayarı gerekiyor. onun için de altyazıyı 3d moduna getiriyorum, ekranın iki tarafında da gösteriyor.

televizyon 3d modunda olmadığında ekranda yanyana iki görüntü var. sonra televizyondan 3d moduna getiriyorum oluyor.
  • lord esseginziki  (19.08.13 22:35:37 ~ 22:36:28)