istanbul'da iş görüşmesi

onlarca kez geldim karşıladılar.. ama ilk kez tek başıma, kendi işimi halletmek için geliyorum ( yani gelmem lazım ). görüşme yapacağım şirketin yerleşkesi kadıköy'de. o bölgede başıma dert açmayacak, uygun fiyatlı;

otel + sabah - öğle - akşam yemek yenecek yer lazım..

2-3 gün kalmam gerekebilir. belki de günübirlik gidip geleceğim. cebimde ne kadar para olmalı. günü en uygun ne kadar parayla kurtarırım. mümkün olduğunca az para harcamam lazım..

Otel isini firsat sitelerinden halledebilirsin. Yemek konusunda da kadikoy de alternatif bol zaten 5 tl ile 60 tl arasi karnini doyurabilirsin

  • dogabey  (19.08.13 03:04:57)
özellikle otel konusunda ne bileyim isim verirseniz güzel olur. maddi anlamda sıfırı tüketerek bir umutla geliyorum ve orada bulunmam gerekirse çok zor durumda kalabilirim. bıla bılaa otelinin günlük ücreti şudur diyebileceğiniz bir yer var mı? bulduklarım 250 - 300 tl şeklinde...

@arabayimben sonsuz teşekkürler. aradığım şeyi buldum!
  • synche  (19.08.13 03:14:37 ~ 03:46:05)
Oyy kıyamam yaa, sıfırı tüketerek geliyomus, insallah bulursun bee

  • balpolen  (19.08.13 04:14:20)
booking.com? eminönü tarafı da vapurla 20 dk,incelemenizi tavsiye ederim.

  • xasuo  (19.08.13 04:15:51)
hostel var. birkaç kişilik odada kalırsın ama ucuz olur.
www.hushhostelistanbul.com

  • lemmiwinks  (19.08.13 09:29:24)
ben hush hostelde kaldım gecen . 10 numara 5 yıldız . 30 lira mixed roomları . 20 lira da yesen , 150 liraya kapatırsın bu işi .

  • knnnn  (19.08.13 11:11:22)