Twitter - konuşmadığım birinin takip etmesi

Selamlar, pek görüşmediğim birinin takip ettiğini farkettim. Biri kendi isteği dışında herhangi bir şekilde farketmeden başkasını takip edebilir mi yoksa illa ki kendisi mi takip etmek istemiştir.

Teşekkürler

soruyu okudum ve error verdim.

  • mea maxima culpa  (19.08.13 01:12:14)
bacım sen çok yanlış gelmişssin

  • kendihalindekiyaratık  (19.08.13 01:14:26)
Senin profilini merak edip girmişse, özellikle dokunmatik telefonda, yanlışlıkla seni takip etmiş olabilir zira follow butonuna elin yanlışlıkla kayıp tıklanması ve farkedilmemesi telefonda oldukça yüksek ihtimal.

Bunun dışında eğer sen aktifsen ve o da aktifse twitterda, yani sen sık sık tweet atıyorsan ve o da sık sık timelineını kontrol ediyorsa senin tweetlerini görmüştür ve takip ettiğinin farkındadır. Eğer sen hiç tweet atmıyorsan ve o da takip ettiklerinin listesini kontrol etmiyorsa arada kaynamış olabilirsin. Umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi. Bu arada durumdan rahatsızsan blocklayabilme şansın var.
  • fuerteventura  (19.08.13 01:16:20)
istemistir ama gonul bu ya, simdiye kadar kismet olmamistir. belki icinde bir yerlerde yillardir bunun pismanligini tasiyordu. belki de yalnizca serseri bir dusuncenin pesinden kosup ani yasama cilginliginin getirdigi duygu hezeyaniyla follow tusunu durtuverdi. buna cevap veremem. yoo dostum yoo.

  • bohr atom modeli  (19.08.13 01:17:54)
bir daha tuvaletten tabletle duyuru girmesem iyi olacak.

@fuerteventura: ben bu hesabı meslekle ilgili olaylardan haberdar olmak için kullanıyordum, hiç tweet atmadım, hepi topu 3 kişi takip ediyordu, ikisini de tanımıyorum hiç, ne alaka bilmiyorum. şimdi bu pek konuşmadığım kişi de takip edince acaba bir şekilde yanlışlıkla mı oldu, yoksa bile isteye takip mi ediyor onu anlamaya çalıştım. dediğim gibi hiç tweet atmıyorum.
söylediğin mantıklı, aklıma gelmemişti, blocklamaya gerek yok, yazmıyorum zaten.

not: erkeğim.
  • puc  (19.08.13 01:27:39)
Tepkisini görmek için bikaç tweet at özellikle onun tweet attığı anda, yani online olduğu anda sende tweet at ve onun seni görmesini sağla bakalım unfollow edecek mi.

  • fuerteventura  (19.08.13 01:35:11)