rabia isaretiyle ilgili

isaretin anlamini falan sormicam.

demin dikkatimi cekti, facebookta biri bir fotograf paylasmis. dört kisi masada eliyle bu isareti yapiyor. ben de denedim.
lakin bas parmagimi fotograftaki gibi avucumun icine alinca isaret parmagimi uzatamiyorum, egri kaliyor. sol elde sorun yok ama sag elde böyle. benden baska ayni sorunu yasayan var mi merak ettim.

not: daha büyük dertlerim de var, valla bak.

aa evet lan!

olm cok komik ahuah
  • hjarteblod  (18.08.13 23:28:38 ~ 23:29:32)
yaw arkadaş gece gece nelerle uğraştırıyonuz beni, kramp manyağı oldum.

işkenci gibi bi haraket. 2 dakka yapsan 1 hafta baş parmak iptal
  • killerbee  (18.08.13 23:32:42)
ahahahahhah hakikaten hee. ben yapabiliyorum babam yapamıyor. vay aq.

yapanlar mursi yanlısı yapamayanlar darbeci sanırım.
  • roket adam  (18.08.13 23:33:52)
oha evrimin kayıp halkasını bulduk. bende de sağ elde problem var lan. teorim şu: sağ elde sorun yaşayanlar sağlak ve sağ eldeki kaslar daha çok çalışıp büyüdüğü için harekette sıkıntı yaratıyo.

  • only the strong survive  (18.08.13 23:43:49)
yaptım,oldu.

  • uzunuzunilgi  (18.08.13 23:51:49)
ben de sıkıntı yok ama kardesim iki eliyle de yapamiyor. cevaplara da iyi guldum.

  • evc  (18.08.13 23:53:01)