[]

Bir başkasının mutsuzluğuna sevinmek

1-Hoşlandığım ve bana "olmaz" diyen kızcağımızın, karaktersiz bir herifin peşinde süründüğünü öğrendim. Kızcağımızın bu heriften hoşlandığını ilk duyduğumda üzülmüştüm, şimdiyse "oh olsun" diyorum. Bu beni kötü bir insan yapar mı?

2-Hiç birinin yüzüne ağzını doldururcasına gerizekalı dediniz mi? İnanılmaz rahatlatıcı olduğunu farkettim. Kim olursa olsun, yaptığım öküzlüğün alası mıdır?


 
Faaliyete gecmedigin surece sikinti yok. Tabi dusunmesen daha iyi ama elde degil ki o


  • brkylmz  (18.08.13 02:58:27) 
(bkz: schadenfreude)


  • arockm  (18.08.13 03:07:04) 
1-Evet.
2-Kime dendiğine göre değişir.

  • grgn  (18.08.13 03:08:14) 
1- Yapar. Loserlık çünkü yaptığın. Sana olmaz diyen bir başkasının peşinden koşmayacak gibi bir olay yok.
2- Önemli birine söyle de görelim :))

  • wynter  (18.08.13 03:28:48) 
1- yok la normal bişey ben olsam ben de sevinirim.

2- biraz
  • neil manke  (18.08.13 04:26:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.