[]

süet ayakkabı temizliği

ayağımda adidasın gri renkli bir süet ayakkabısı var sporundan. Lakin elimdeki tek edevat fırça, fakat bu ayakkabının süet kısımları baya pislendi (tamamı süet aslında) ve fırça iflah etmiyor. Bunu ayakkapçı amcaya götürsek, süeti katletmeden temizliğini yapabilir mi?
 
biraz bulaşık deterjanı damlatılmış nemli bez ile denedin mi? veya sıvı sabun?


  • strangerinhere  (17.08.13 14:33:45 ~ 14:34:04) 
açıkcası nemli bez hiç denemedim. Üstüne bir iki damla birşeyler dökülmüştü zamanında onların izi direk kalınca su ile temas ettirmekten kaçındım. Bir kere de ıslak çimlerin içinden geçtim önü bildiğin kaskatı oldu.

Nemli bez beter etmesin?
  • bonjurkes  (17.08.13 14:54:54) 
www.walkmaxx.com.tr

ben öyle temizliyorum en azından, başka napıcaksın ki açık renkli ve süet bir şeyi temizlemek için. yumuşak hareketlerle köpükle sil gitsin. bir şey olmaz diyorum ben ama olursa bana lanet okuma sonra:D bir kaç kişi daha destek versin:)
  • strangerinhere  (17.08.13 15:01:30) 
süet fırçaları oluyor, ayakkabıcılarda falan satılır. onlarla temizleyebilirsiniz.


  • fengari  (17.08.13 15:07:30) 
pamuğa çay damlat öyle temizle


  • feykalade  (17.08.13 15:28:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.