[]

uçak aktarması

Türkiye Amerika arası atıyorum Denver'a elinizde gidiş dönüş uçak bileti var. Dönüşünüzden hemen önce gene atıyorum Las Vegas'a uğramak istiyorsunuz. Denver Las Vegas bilet işini tamamen Amerikada orjinal biletinizden alakasız olarak halledeceksiniz. Las Vegas'dan Denver'a en geç kaç saat erkenden varmalısınız ki internasyonel uçuşunuzda sorun olmasın. Las Vegasda hangi hava yolu ile uçarsanız uçun, valizlerinizi 2 ayrı bilet setiniz olmasına rağmen Türkiyeye kadar hiç almadan gönderebilir misiniz? Desteksiz sallayacaksanız kafa karıştırmayın noolur :)
 
Las Vegas ucusun seni Denver'dan Turkiye'ye goturen sirketi ilgilendirmiyor. Onlarin acisindan, normal olarak 2 saat onceden havaalaninda olman lazim. Indikten sonra valizi alman falan en kotu ihtimalle bir saat surse, yarim saat de gecikme payi koy, Las Vegas ucagi Denver ucaginin kalkisindan 3,5 saat once inmeli derim.

Valiz isini bilmiyorum ne yazik ki.
  • wpi  (08.05.07 17:09:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.