[]

çayyolu'ndan acity avm'ye gidiş

otomobili yok gidecek kişinin. toplu taşıma ya da taksi..

ben diyorum ki, odtü'ye kadar dolmuşla gitsin. oradan taksiye binip anadolu bulvarı üzerinden gitsin.

başka nasıl olur? otobüs falan var mı o tarafa?

 
  • heritage  (16.08.13 19:57:26) 
umitkoy köprüsünden sonraki üstgeçit durağına kadar otobüsle gelsin. karşıdan 517-573-521-541 numaralı otobüslerden birine binip şeker üstgeçitte insin. sonra da yolun karşısından istanbul yolu üzerinden sıhhiye kızılay istikametine giden otobüslere binsin. hatta aktarmalı ego öğrenci kullansın ve toplamda 1.30 tl harcasin.


  • ben gülüyor muyum  (16.08.13 20:16:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.