radyo eksen'de çok reklam oluyor var mı başka öneriniz

internetten dinleyebileceğim radyolar olsun güzel indie, rock çalan radyo var mı?

(bkz: radyo odtü)

  • panthera onca  (16.08.13 16:49:08)
radyo gibi değil de ben o işi groovesharkla bir miktar hallediyorum. ama o da listeme bakıp oradan şarkı çıkartıyor, benzerleri öneriyor, bir süre sonra hep aynı şeyleri çalıyor.

  • ismail yk  (16.08.13 16:54:51)
.977 radyoları da var. 977music.com

  • Niddleman  (16.08.13 16:59:29)
radiotuna.com 'da bir yığın radyo var, sevdiğin müzik janrına ve onların kombinasyonlarına göre seçebiliyorsun. ya da sevdiğin bir şarkıcıyı yazıyorsun, onu en sık çalan ve o an çalan radyoları sıralıyor. sonra zaten zekine göre devam ediyor, atlıyor, zıplıyorsun radyodan radyoya ya da bir tanesini seçip onunla devam edebilirsin, sevdiğin radyolara ve şarkıcılara işaret koyup sonra dinleyebiliyorsun. bir de 181 diye bir şey var bunda. her müzik türüne ait 181 ile başlayan radyolar oluyor, onlar daha kaliteli gibi.

  • aychovsky  (16.08.13 17:08:56)
www.accuradio.com

her radyoya hükmeden tek bir radyo bu.
  • elsanin mecnunu  (16.08.13 17:24:44 ~ 17:25:03)
live365.com

  • sirena  (16.08.13 17:28:41)