telefona gelen saçma sapan mesajlardan bıktım

sürekli yok dominosta kampanya, yok kredi kartı borcunuz için 12 taksit yok dsmart. her gün 5 tane sms geliyor sürekli farklı numaralar. bunları nasıl engelleyebilirim? arayınca yanıt vermiyor numaralar.

çözümü yok maalesef. (bkz: türkiye'deki tükenmek bilmeyen sms tacizi)

  • princess 0f suburbia  (15.08.13 16:11:40)
savcılığa verin taciz ediliyorum deyin.

  • sansli pipi  (15.08.13 16:12:52)
eğer uğraşmayı göze alıyorsanız tüketici hakem Heyeti'ne atan firmayla ilgili şikayette bulunun. bu şekilde açılan ve kazanılan davalar biliyorum.

  • dahili meddah  (15.08.13 16:13:31)
avea'nın sitesinden telefon numaranızla giriş yaptığınızda bir bölüme "şuralardan gelen reklam mesajlarını engelle" gibi bir şey vardı. belki o işine yarar, benim işime yaradı mı hatırlamıyorum.

şu an vodafone kullanıyorum binde bir geliyor reklam mesajları.
  • seksli harf  (15.08.13 16:14:49)
telefonunuz akıllı ise kelime üzerinden filitre uygulayabilir ve belirlediğiniz kelimeleri içeren mesajları hiç okumadan ve telefon uyarı veremeden belli bir dizine atabilirsiniz.

Örneğin benim telefonum 300 e yakın sms i aşağıdaki kelimelere yüzünden spama atmış.

taksit,kampanya,indirim,konbara,masaj.
  • Sir Anthony Hopkins  (15.08.13 16:27:55)
@seksli harf ben yaptım aveada işe yaramıyor o yöntem.

  • princess 0f suburbia  (15.08.13 20:33:17)