[]

Not almak için site arıyorum

Sadece ben görebileceğim, mümkünse üyelikli veya şifreli bir not alma sitesi arıyorum.
Farklı farklı yerlerden ve farklı farklı bilgisayarlardan, telefonlardan vs. internete bağlanıyorum. Belli başlı bir aygıtım yok. Bu nedenle uygulama, tarayıcı eklentisi vs. şeyler aramıyorum. Web sitesi olmalı ve istediğim yerden girip notlarımı görmeliyim.

Facebook ile kendime mesaj atmayı veya outlook ile kendime mail atmayı denedim ama hem pratik değil hem de arada kaybolup gidiyorlar, bulmak uğraştırıyor.

Var mı bildiğiniz böyle bir site, çok makbule geçer gerçekten.

Şimdiden teşekkürler.

 
evernote.com kullanışlı. tavsiye ederim.
ayrıca microsoft'un skydrive uygulamasında online olarak word ortamında not alınabiliyor.

  • gogu delen adam  (14.08.13 23:10:59) 
getpocket.com
uygulaması da var telefon icin.

  • unalub  (14.08.13 23:11:16) 
  • bass solo take one  (14.08.13 23:42:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.