Chrome bilgisayarda donma sorunu

chrome ile internette gezinirken bilgisayar bir anda donuyor ve hiçbir şekilde geri dönüşümü olmuyor ( ctrl alt delt ) vb. işlemlerde bile yanıt vermiyor. mecburen reset atıyorum. çok fazlada yüklenmiyorum en fazla 3 site açık oluyor. bunu yaşayan var mı ? çözümü nedir ? bilgisayarım sağlam, güçlü bir computerdir.

explorer'dan giriyorum aynı sikinti olmuyor. büyü mü yapmışlar bilgisayarıma ?

Zamanınız olduğu bir gün öylece bırakın, ne zaman çözülecek diye bekleyin. İki ihtimal veriyorum: 1 Chrome'un zaten bilinen kronik sorunları, hayvan gibi ram yiyip bilgisayarı kilitlemesi, 2 hard disk problemi

  • yarin bos musun  (14.08.13 16:32:57)
Bende de oluyor zaman zaman ama 5-10 saniye içinde kendine geliyor.

  • arig  (14.08.13 16:43:46)
@arig ben bekliyorum 30-40 saniye yine gelmiyo. haliyle delleniyorum basıyorum resete vuruyorum kırbacı. özelliklede twitter'dan bi link'e tıkladığımda oluyor bu sorun. sendede twitter'dan bi yere geçerken oluyo mu ?

  • fuskiyenin oglu  (14.08.13 16:48:27 ~ 16:50:02)
Yok öyle belirli sitelerde değil, rastgele.

  • arig  (16.08.13 03:26:58)