yeni öğrendiğim şeyleri unutuyorum

yeni bi şey öğrenirken çok zorlanıyorum aklıma girmiyo resmen bu 1 2 senedir böyle kafayı yemek üzereyim sözlükte de başlığı var ya köpeklerin son dediğini anlamdım bakışı bi de bakkal gönderilen cocun ne alıncağını hatırlamamsı gibi durum yaşıyorum cocukken yaşamadım bunları

hafıza konusunda bir tek isim aklımda kalmazdı güçlüdür hafızam çok eski şeyler gününü hatırlarım gerekli gereksiz ama yeni bi şey öğrenirken olmuyo resmen nato mermer nato kafa mal gibi hissediyorum kendimi

genel olarak odaklanma sorunu olabilir ama bi çözümü de olmalı

kan tahlili- b12 vitamin degeri.

  • Golgi  (14.08.13 01:42:29)
geçen sene iş için tam kan sayımı yapılmıştı eksik olsa söylemezler miydi

  • murtazaaaaaa  (14.08.13 01:51:57)
yaş 27 mi?

  • yarin bos musun  (14.08.13 02:55:32)

  • murtazaaaaaa  (14.08.13 03:08:50)
Tam da bu yaşlardan itibaren akılda sadece çok çok önemli şeyler kalmaya başlıyor ne yazık ki. Düzenli uyku ve düzenli/dengeli beslenme, vücuda iyi bakma çok etkili oluyor özellikle. Dingin bir kafa her zaman iyidir. Kitap okumanızı tavsiye ederim bolca.

22-23 yaşımdan öncesini gün gün anlatabilecek durumdayken bu yaşlardan sonrası yok bende de... Hayatımı idame ettirebilecek kadar şey öğrenebiliyorum o kadar :)
  • yarin bos musun  (14.08.13 03:16:37)
haklısın fakat bende psikolojik sorunlar da var gidip doktoro ben bişey öğrenemiyom mongol ldum demeye utanıyorum anlamıs gibi yapmaktan yoruldum

  • murtazaaaaaa  (14.08.13 03:33:39)
düzenli olarak balık yağı (omega 3) al.

  • fengari  (14.08.13 08:31:34)
Günde 1 avuç ceviz ye beyin fonksiyonları ve ruh sağlığı için çok iyi

  • ütopya  (14.08.13 20:43:55)