mp3 kesme programı- kaliteli

arkadaşlar elimde uzun bir şarkı var içinden 3-4 dk lık bir yeri alcam da. bazı kesme programları ile denedim kesince dank diye başlıyıp dank diye bitiyor yani haliyle. diyorum ki kesme bolumu baslarken yumusak gecis olsun( yavas yavas ses yukselsin) filan icabında bi mp3 biterken diğerini ona bağlayabileyim. bu arada dj lik programı gibi bişe istemiş oldum istemedn -_- thx.
şarkıyı merak eden olur diye:

Above n Beyond - No one on Earth (Gabriel n Dresden remix)

virtual dj işini görür sanırım. gerçi wav çıkış veriyor record edince ama onu mp3 e çevirmek sorun olmasa gerek.

  • tai  (19.03.09 15:17:56 ~ 15:18:14)
jet Audio da yapıyor bu işi

  • derectus  (19.03.09 15:23:31)
evet arkadaşlar daha onceden zaten sahip oldugum mp3directcut sayesinde yaptım. bu kadar kucuk bi program yapamaz diye kurcalamamıstım bile. yaptı ama.

  • karapage  (19.03.09 15:41:35)
eğer mp3ü wav haline çevirirseniz wav edit programları profesyonel bazda işinizi görür.
sound forge tek tavsiyemdir.
bazı wav edit programları mp3 de açabilmektedir. hatta forge açıyormuydu ne...
fade-in efekti ile şarkı başında hafif hafif yükselen ses efekti, sonunda ise fade-out ile aynısının tersini yapabilmeniz mümkün.
türevi reverb ve eko seçenekleri de cabası.
kes biç onları saymıyorum bile...
  • jeanluc  (19.03.09 16:47:46)
sony sound forge
kesin cozum

  • porn star  (19.03.09 22:55:21)