Cracking the toefl ibt 2014

Selamlar sözlüğün William Shakespeareleri. Dedim hazır boşken artık toefla çalışmaya başlayayım. Bir ingilizce hocasından aldığım tavsiyeyle bu kitabı almaya karar verdim.

1-) Bileniniz, kullananınız var mı? Nasıldır? Full'ü kaç yanlışla kaçırdınız? "yöğrg, iğrenç" diyeniniz varsa başka kitap öneriniz nedir?

2-) pandora'dan baktım bulamadım, 50 güne gelir diyor

www.pandora.com.tr

nereden bulabilirim başka?

saolunuz.

bence en kotu kitaplardan biri o toefl icin. kesinlikle onerebilecegim bir kitap var ancak. en ucuza amazondan alabilirsin.

www.amazon.com

al hatta favori toefl yayini sitem vardi benim bir zamanlar englishtips.org

aradigin kitabi da bulursun orada uye olman gerekiyor sanirim indirmek icin, mirrorsa tiklayinca download linkleri cikiyor. iyi sanslar.
  • jeanne hebuterne  (13.08.13 17:12:41 ~ 17:16:52)
Ou, sert oldu ama teşekkürler. Peki ne farkı var ki bu ikisinin tam olarak?

  • kimsesiz kimse  (13.08.13 17:25:02 ~ 17:29:39)
ya bence indir ikisini de kendin de anlarsin, toefl tamamen sistemi anlamaktan ibaret, bruce rogersin kitabi da sistemi eksiksiz anlatiyor. dedigin kitap boyle daha cok pratik kitabi ve reading parcalari gercegine oranla cok kolaydi.

  • jeanne hebuterne  (13.08.13 21:26:10)