operating system not found

ilk önce (git: 644441)
şimdi ilk önce pili takıp açtım.
operating sysrem not found dedi.
dedim sıçtık şimdi.
sonra pili çıkardım. öyle açtım. hiçbir şey olmamış gibi güzelce açıldı. şu anda bunu bile laptoptan yazıyorum. anlamadım, pilde mi sorun var? cortlamaz artık herhalde değil mi?

pilden yapmaz onu. ya hdd bozuldu bozulacak. ya da anakartın hdd ile bağlantı kuramamaya başlamış ara ara.

  • loveinaflipbook  (13.08.13 15:14:44)
tamirciye götüreyim değil mi? her an çökebilir yani.

  • p girl  (13.08.13 15:17:22)
sistem geri yükleme noktası oluştur herşeye karşın google da yaz bu yazdığımı bilmiyorsan öğretir o sana sonrasında önemli bilgilerinin yedeğini al hatta yedeğin de yedeğini al :S benim gibi yapma eski ekransız laptopumu masaüstü olarak kulanıyordum ikinci bilgisayar lazım olur diye bi düşürdüm ufaktan HDD gitti harici nin içindekini çıkarttım takarken onuda yere düşürdük bütün belgelerim gitti hdd'n bozulmak üzere

  • Dönmezer  (13.08.13 15:21:32)
tamam ben hallediyorum onları o zaman.

  • p girl  (13.08.13 15:23:59)
okuyanlar önlemini alsın ayrıca hdd nin içindeki diskin okuyan lazerli gözü tutan incecikkk bir plastik çıkıntı var aşırı ısınmalardan dolayı madeni yorgunlukltan kırılganlaşıyor ufacık bir vurma düşürme hele sıcakken oluyorsa anında HDD ler bozuluyor son 1.5 ayda 5 tane karşılaştım aman başınıza gelmesin düşmanım olsa üzülürüm bilgisayarım çalınsa o kadar üzülmem

  • Dönmezer  (13.08.13 15:24:26)
hdd mafiş olacaksa sistem geri yükleme yapman anlamsız. dosyalarının yedeğini taşınabilir bir harddiske alabilirsin ancak. bir an önce yap bunu ama, her an gidebilir...

  • loveinaflipbook  (13.08.13 15:29:53)