psp ye dvd yükleme

Arkadaşlar psp ye nasıl dvd yüklerim, yani evde bisürü dvd var ama ben bunları nasıl mp4 e çevireceğimi bilmiyorum.

"dvd to mp4" diye aratın gogılda. zilyon tane program çıkar.

  • dorian greyfurt  (19.03.09 04:18:10)
video veya media convertor derseniz de birşeyler çıkar. total video converter öneririm program olarak. gayet kullanışlıdır.

  • alchoburn  (19.03.09 04:34:38)
direkt psp convertor şeklinde aramaya bak çünkü her mp4de açılmıyor pspde.

  • pharaun mizzrym  (19.03.09 10:34:51)
Apollo DVD to PSP
kolay kullanım mükemmel sonuç ses-video kayması 0.
www.alltomp4.com/dvdtopsp.htm
  • ne bakiyon kardesimm  (19.03.09 11:11:22)
total video converter var. bu işleri en güzel o yapıyor. hatta çıkış seçenekleri arasında psp video falan da olabilir. tam şimdi hatırlayamadım.

  • co2s2  (19.03.09 11:27:54)