Kızlara soru(ayakkabı)

Erkek için aşağıdaki model tarzlarında(mokasen) ayakkabı önerin bana. Sizce erkeklerde çorapsız bu tarz modeller nasıl duruyor? Link atarak şu model önerirseniz baya iyi olur:)
www.morhipo.com

birinci güzel de diğer ikisi ı ıh, olmamış, nein.

  • robin sparkles  (12.08.13 23:25:15)
Bunlar koyu renk

  • huseyin riza  (12.08.13 23:26:07)
dostum kız değilim ama dayanamadım.kesinlikle uzak dur bunlardan bence,bunları görünce modaya uymak için hipster olmaya çalışan kıllı barzolar geliyo aklıma.

  • jpsartre  (12.08.13 23:27:00)
bu modeller güzel aslında ama bu gösterdiklerinizi beğenmedim. almayın. şu an her yer indirim, biraz mağaza gezin aynı fiyata güzellerinden bulursunuz.

  • nzessia  (12.08.13 23:31:11)
zaten bunları örnek teşkil etsin diye koydum. Çok mağaza dolaştım ama bir türlü karar veremiyorum. O yüzden size danışıyım dedim

  • solenkol  (12.08.13 23:33:07)
dişi değilim, lakin nacizane zevkime güvenilir çevremde.
ilki gayet şık ve güzel, diğerlerine beş kuruş para vermem. hatta üstüne para verseler almam.

  • adin ne zenci  (12.08.13 23:42:37)
geçen boyner'de gördüm (istinye park) mesela. bu modellerin genelde açık sütlü kahvesini beğeniyorum erkekte. her şeye gider sanki, renkli pantolon için mesela (koyu yeşil, taba veya böyle bordo pantolonlar). bir de yaz mevsimi ya sanki koyu renkler boğar. koyu da da lacivert iş görebilir.kot ile güzel durur.

aklıma clarks geldi, pahalı biraz türkiyede. şu model var mesela. www.clarks.com.tr

bir de şu

www.betashoes.com

yani mükemmel değil belki ama bu ve benzerleri bence yazlık daha hoş gibi. ayakta da daha güzel durur belki resimde gözüktüğünden.

bir de divarese'de de olabilir.
  • nzessia  (12.08.13 23:45:28)
bir kız olarak cevaplıyorumi bunları beğenmedim, bence çok iticiler.
alacaksan böyle bir şey al: www.zizigo.com

www.zizigo.com

ama tabanı açık renk/beyaz olanlardan alma sakın. nubuk olabilir ama süet olmasın.

iyi alışverişler.
  • hoppala  (13.08.13 00:17:28)