Ttnet yalın internet

Arkadaşlar bu yalın internet her daireye bağlanır mı? Özel bir priz falan olması gerekior mu illa o evde?

evet bağlanır.sadece çevredeki santral gibi yerlerden hat çekilmesi gerekiyor.

  • a darkness coming  (12.08.13 22:34:11)
Telefon prizi yoksa bağlanmaz mı? Birde hızı nasıl oluyor iyi mi?

  • patos64  (12.08.13 22:36:06)
hızı normal kablosuzdan farklı değil. telefon prizi değil, evlerin dışarıda olur genelde telefon hatları vardır, ev telefonları bağlarken de ordan hat çekmek gerekir.o şekil bir hat çekilecek modeme bağlanacak.gerisi bildiğiniz kablosuz internet.

  • a darkness coming  (12.08.13 22:41:55)
15 tl sabit ücreti var. telefonlu internetin çok az ucuzu yani. onun dışında fark yok.

  • fuzzy olmak istemistim  (12.08.13 23:02:31)
prizin önemi yok gerekirse kablo çekersin önemli olan binadaki lokal kutu bina girişinde dairelerden gelen telefon kablolarının toplandığı kutu o kutu varsa illa saha dolabına bağlantı vardır saha dolabında ve karşılığı olan santralinde boş yer var ise 2. günde bağlanır evinde telefon varsa iptal ettirip direk yalına da geçebilirsin

hız aynı hız santrale yakın olman ile ilgili ben 7,7 mbit alıyorum ama geçengün 1500 kb ile downlad yaptım
  • Dönmezer  (12.08.13 23:14:26 ~ 23:16:16)