skt'si geçmiş/ambalajı hasarlı tavuk

elimde iki tavuk ürünü var önceden ısıl işlem görmüş. birinin skt'si iki gün önce geçmiş ve paket çok hafif şişik durumda. diğerinin ise ambalajının üzerinde ufak bir kesik var.

bu ürünlerin hangisi yenir, ya da herhangi biri yenir mi?

not: evet malım cidden, sen kalk markete git iki şey al, biri öyle çıksın biri böyle. vallaha benden adam olmaz.

git markete anlat durumu bence. doğruluğunu sorgularlarsa iki tavuk için yalan söyleyecek değilim de.

  • zombie0  (12.08.13 11:20:58)
ikisini de goturup ver ya da suya biraz camasir suyu dok onlari da bu suyun icine at 10 dakka beklet. sonra iyice yika ve ye.

  • gec  (12.08.13 11:24:08)
mağazaya götürmeyi bir çözüm önerisi olarak almıyorum, eğer yenmezse gerisini zaten hallederim gidip götürürüm.

gec, dediğini bir şaka olarak alıyorum.
  • knight of cydonia  (12.08.13 11:53:58)
yeme dostum zehirlenme riskin var.

  • Absinthe75c  (12.08.13 12:04:51)
hahah evet saka yapmistim. git bi kasapta calis da kim saka yapiyor kim tassak geciyor anla. kafamizdan sallamiyoruz herhalde.

  • gec  (12.08.13 12:24:05)
Skt geceni iade et digerini ye.

Sonrada evlenip alisveris isini karina birak
  • efrasiyab87  (12.08.13 12:29:42)
@gec, ne bileyim üzeri soslu falan şeyler bunlar, nasıl öyle yıkayıp edeceksin?

kesik olandan bir sorun çıkmaz mı şimdi? bu arada alışveriş işini eşime bırakmaktansa uyandıktan hemen sonraya bırakmasam yeterli olacak galiba.
  • knight of cydonia  (12.08.13 13:07:02)
baslik tavuk olunca ben onlari tavuk sandim tavuk urunu degil.

  • gec  (12.08.13 16:16:22)