Kendimi piç gibi hissediyorum:(

Bir ailem yokmuş gibi, hayatta tek başımayım gibi, özellikle de arkamda destek olacak bir babam yokmuş gibi hissediyorum. Yemin ederim böyle. Bir baba düşünün ki varlığı yokluğundan daha acı verici.. İsyan etmek istemiyorum ama ne yapacağım ya sanki bütün sorumluluklar üzerimdeymiş gibi yaşlanmış gibi hissediyorum.. :( Gencim üniversiteliyim ama bir gün bile eğlendiğimi hatırlamıyorum .. Dahası nasıl eğlenilir onu bile bilmiyorum.... Öğrenemedik ki karamsar görmekten dünyayı..

Tavsiyelerinize açı(ğı)m

kötü mü davranıyor sana?

  • rock n roll  (11.08.13 22:43:38)
evet. çok cimri çok.. 5 kuruşun hesabını yapıyor :(
alkolüm sigaram yoktur ama yine de eğlenmemi istemiyor.
sanki dünyaya kahır çekmeye gelmişim gibi hissettiriyor

çok bunaldım:(
  • ayn-i cemin bülbülü  (11.08.13 22:46:10)
çalışıyorsan ayrı eve çık.

  • rock n roll  (11.08.13 22:46:42)
sonra? unut onları mı diyorsun?

  • ayn-i cemin bülbülü  (11.08.13 22:48:32)
içinden unutmak geliyosa unut.ne yaşadığını sen daha iyi bilirsin.

  • rock n roll  (11.08.13 22:49:39)
3 kardesiz ama babamin iki cocugu var. İki evi var birini abimin uzerine birini ablamin uzerine yapmis. Bi evi daha vardi onu da satip ikisine vadeli hesap actirdi oraya yatirdi parayi abartmiyorum. Sebep ne dersen inan ki bilmiyorum. Maddi olarak darbogaza girdigim donemlerde babamdan asla iseteyemem arkadaslarimdan borc alir maasi alinca oderim. Bir kere istedim agzimin payini aldim. Gondermedi degil gonderdi ama bi araba laf etti. Annem de yok vefat etti iki yil once. Ben neden boyle diye dusunmekten vazgectim. Sen de bosver dusunme uzulursun...

  • nediyimkisimdi  (11.08.13 23:03:40)
Nediyimkisimdi baban olur olmez dava acip o dairelerden ve banka hesabından hakettigin parayı alirsin. Dava icin kiyiya koseye biraz para ayir simdiden.

  • efrasiyab87  (11.08.13 23:10:51)
Ayni cem ya babanla arani iyice iyilestir ya da iyice ayir. Once ilkini dene. Sirinlik yap iyi kiz ol sebeklik yap. Alabilirsen boyle alabilirsin. Alamazsan ayril yokluğunu hissettirip oyle almaya calis. Her bir surec en az 3 4 ay uygulanmali. 1 hafta iyi veya kotu davranip karsilik bekleme

  • efrasiyab87  (11.08.13 23:14:02)