istanbul üniversitesi

avcılar kampüsünde özelliklede işletme fakültesinde yaşam nasıldır ?
sosyallik nasıldır.
hergün maltepeden git-gel yapılır mı ? yapılmazsa ne yapmak lazım

MetrobüsU goze alıyorsan neden olmasin. Bana kalirsa delilik. Avcılar Kampüsü cok içe kapanik ve daha çok öğrencileri birbiriyle kaynastiran bi yer.yani Kampüs havasini cok soluyamazsin belki ama cok da şikayet etmezsin diye düşünüyorum. Avcılar da yani nasıl desem. Tipik bir ilçe merkezi. Her şey var ama böyle ciks yerler falan arıyorsan orasi Avcılar değil

  • odetojoy  (11.08.13 01:45:53)
maltepeden avcılar olmaz. bir gün bile çekilmez. isyan edersin.

avcılarda öğrenci hayatı, sosyallik vs bekleme. imkanın varsa başka okulları araştır.
  • sttc  (11.08.13 01:50:22)
istanbul üni ingilizce işletme mi sizce hacettepe ingilizce işletmemi ?

  • taha1907  (11.08.13 01:54:00)
şakamısınız biz hemde gece okuduk ne metrobüs vardı ne kültür merkezi vardı nede duvar vardı tam deprem zamanında :( 78 ya gelirdi ya gelmezdi son otobüs gece hadiiii yola çıkardık otostopa e gece okulu kızda az araba durmaz minübüs pahallı en az 3 4 vesait yapacan değerini bil kaçırma derim

  • Dönmezer  (11.08.13 01:57:51)
Oha gözüm kapali Hacettepe derim. Kesinlikle.

  • odetojoy  (11.08.13 01:58:27)
4 bck senemı yedı o okul ama zevkliydı. kulakları çınlasın bı arkadasım vardı her gun kartal dan gelır gıderdı.metrobus falanda yoktu o zamanlar.
göl manzarası var işte. dısardada idare kafeler var. oyle cok cok sıkılmazsınız.
dısarda 24 tl ye yemek yıyecegınız westmixx cafede var 3 tl ye tavuk dönerde
  • tadutadu  (11.08.13 02:54:11)
bok gibidir söyleyim yani. avcılara sokim hatta.
imza iü avcılar kampüsünde okuyan eleman

  • metehan01  (11.08.13 02:58:34)
kurtuldum rahatım. yarrrrrak gibi yer kusura bakmayın. seni üzmek için söylemiyorum, gerçekler bu.

  • cemlemikonusuyorsun  (11.08.13 12:22:36)