erkek parfümü sorunu

yav arkadaş ya benim burnumda bir sorun var ya da bütün erkek parfümleri ispirto gibi, kolonya gibi ne bileyim bir absinth gibi kokuyor. kadın parfümleri mis gibi. karpuz kokuyor papatya kokuyor. ama 100'e yakın erkek parfümü denedim hepsi ispirtodan farksız. bir tek ben mi böyle düşünüyorum merak ettim?

Batuhanolabilir +1
denediğiniz anda ağır gelebilir. Denerken bileğinize 1 tane sıkıp 15 dakika sonra falan koklayın, en kesin sonucu alırsınız. Yoksa çok güzel erkek parfümleri var.

  • whoosie  (09.08.13 23:58:56 ~ 23:59:19)
@batu yok yahu her türlü şeyi denedim. uzaktan sıkma yakından sıkma bekleyip koklama sıvayıp koklama. yok arkadaş hepsi aynı bokun laciverti. ayrıca kadın parfümlerini de öyle kokluyorum onlar mis gibi?

@whoosie deniyorum şimdi acqua di gio ile.
  • sarper361  (09.08.13 23:59:31 ~ 10.08.13 00:01:11)
o zaman ck one gibi unisex parfümler deneyin derim.

  • whoosie  (10.08.13 00:01:31)
ama ben kendime uygun parfüm aramıyorum ki. erkek parfümleri bana yüzyılın kolpasıymış gibi geliyor sorun bende mi diye merak ediyorum.

antik.eksisozluk.com bak mesela şu tepki bu kokuya verilecek bir tepki değil. bu şahıs ya tinerci ya bu entry için para almış ya da bende bir sorun var.
  • sarper361  (10.08.13 00:03:32 ~ 00:06:14)
Sıkmamayı deneseniz:)
Ben uzun süredir sıkmıyorum, sık duş alıyorum, gerekte kalmıyor gibi.

  • enkolaykullaniciadi  (10.08.13 00:08:03)
kadın parfümleri daha geniz yakıcı, keskin (baharatlı?) oluyor bildiğim kadarıyla ondan olabilir mi, belki o tarz parfümleri seviyorsunuzdur?

  • weeping guitar  (10.08.13 00:08:24)
@enkolaykullaniciadı sıkmıyorum zaten. uçak beklerken en ufak farklı kokan bir parfüm var mıdır diye bakıyorum hep. hacımis kokusu duysam alacam yemin ediyorum. hepsi aynı.

@weeping guitar vallaha bilmiyorum da pek öyle değil gibi ya. bir yanda kavun kokusu bir yanda ispirto kokusu. hangisi daha geniz yakıcı?

bakın bu da ferah ve meyvemsi demiş. antik.eksisozluk.com ya çok ağır reklam dönüyor ya da benzin meyvesi var.
  • sarper361  (10.08.13 00:11:17 ~ 00:14:01)
ben de bayağı bir koku denedikten sonra azzaro visit kullanıyorum bayağı bir zamandır, çam ağacı gibi kokuyor benim algıma göre. varsa deneyin bakalım, o da ispirto gibi geliyorsa burunlar ve algı tamamen farklı demek ki.

  • weeping guitar  (10.08.13 00:15:23)
thierry mugler-a men diye bisey var.
angel'in erkek versiyonu. o farkli.

  • el desaparecido  (10.08.13 00:17:26 ~ 00:18:43)
12 yıldır azzaro chrome kullanıyorum, mükemmel bir parfüm.

  • [silinmiş]  (10.08.13 00:29:15)
Jean paul

  • o cocuk  (10.08.13 00:30:41)
bruno banani tr de yok ama :(

  • hudaba  (10.08.13 02:17:09)