League Of Legends - Riven

birkaç saat önce riven aldım ve normal oyun attım top lane'de fena gitmesem de öldürüp öldüm. yani 5/5 6/6 diye gitti. early ve mid game'de iyi olsam da oyun sonu tflerde hiçbirşey yapamadım. riven prolar taktiklerini paylaşabilir mi? kastığım itemlar: hydra, black cleaver, frozen mallet, ionia boots ve bir tane hexdrinker defansif amaçlı.

frozan mallet gibi boktan bir itemi alma.
önce armor penetration için hızlı bir brutalaizer yap, daha sonra lane'de karşındaki adamın seni ezme durumuna göre bot veya bir başka itemin giriş seviyesini tamamlayabilirsin.
frozen mallet yerine warmog daha iyi iş yapar başka bir defansif item almana gerek kalmaz. warmogu çabuk yaparsan last whisper tamamla üstüne, araya tiamat itemi ya da standar lifesteal katmayı unutma.

ezbere build yapma ama armor penetration en önemli olayı rivenin onu boş geçme. lifestealsız olmaz.

bleack cleaver'i sonlara doğru tamamla brutalaizer'dan
  • ayin yazari  (09.08.13 02:56:42)
brutalizer , lvl 1 bot , vamp scepter , vamp >>> bt , last whisper , karşı takıma göre botu tamamla cc fazlaysa merc , ad ağırlıklıysa ninja , cdr bot da iyi gider. sonra blac clever tamamla sonra da guardian angel iyidir.eğer lanede magic damage i fazla olan biri varsa başlarda hexdrinker çıkabilirsin ya da midde nuker mage.

  • glamdr1ng  (09.08.13 21:25:14)