pc için joystick tavsiyesi

2 tane yeni joystick aldım, ikisinden de memnun kalmadım. yön tuşları çok boktan, paslar saçma sapan yerlere gidiyor. fifa oynuyorum ve hiç zevk alamıyorum malesef. şöyle max 70-80 tl'lik joystick önerir misiniz? netten sipariş versek bayram sonrasına gelir herhalde.

*acaba oynaya oynaya düzelir mi yön tuşları?

Orijinal Sony al , daha sonra o ps kollarını USB ye çeviren aparatlar var.
Yani eski ps 2 kolu al 40 liraya bir de dönüştürücü.

  • benaslindayohum  (08.08.13 14:28:56)
orijinal sony ps kolunu 40 tl'ye bulabilir miyim?

  • lionel andres  (08.08.13 14:30:12)
pc'ye uyumlu xbox kolu al. mesela bu:

www.sanalpazar.com

fiyatı senin verebileceğin parayı aşıyor ama çok rahat edersin.
  • mattiadestro  (08.08.13 14:33:46)
@mattiadestro hadi 100 tl'ye kadar çıkalım da analog üstte abi. oynayamıyorum ben analogla... diğeri de aşağıda kalıyor rahat edemem.

  • lionel andres  (08.08.13 14:43:08)
Logitech'in kablosuz modeli var onu öneririm. Rahat da aynı zamanda.

  • zazazaraeta  (08.08.13 14:43:51)
o zaman bunu al:

www.hizlial.com

ben kullanıyorum, ps koluna çok yakın. fiyatı da uygun. yalnız titreşim yok yazılanın aksine.
  • mattiadestro  (08.08.13 14:46:27)
@zazazaraeta, model versene arkadaşım nerden bilebilirim? bu arada nickin zarate'yi hatirlatti la, çok kral futbolcuydu adam olamadı bi türlü.

  • lionel andres  (08.08.13 14:48:33)
@mattiadestro, fiyatı ve görüntüsü boktan bi kol olduğunu söylüyor ama sen zıttını söylüyosun. alsam mı ki bunu?

  • lionel andres  (08.08.13 14:51:19)
Mobilim bro. Hepsiburada'ya girip joysticklere logitech filtresi koyamıyorsan alma zaten.

  • zazazaraeta  (08.08.13 14:52:42)
kesinlikle logitech al, 3-4 yıldır kullanıyorum bana mısın demedi tuşları gevşemedi bile.

benimki logitech rumblepad 2, satılıyor mu hala bilmiyorum. satılmıyorsa sırasıyla f310, f510, f710 bu modellere bakabilirsin.

başka kol aramana gerek yok o derece iddialıyım.
  • kivanc1  (08.08.13 14:55:15)
tamam size güveniyorum logitech alacam. 100'e kadar çıkacam. hepsiburada ve gittigidiyor'da logitech göremedim ama ben? nerden alınır ki?

  • lionel andres  (08.08.13 15:03:01)
@kivanc1 şuna ne dersin dostum? www.bimeks.com.tr

  • lionel andres  (08.08.13 15:04:50)
hayir logitech alma ditecek halim yok. ben sana kullandigim bir modeli oneriyorum sadece.

xbox kolu kullaniyorum, ps kolu kullandim on liralik kontorland kollari da kullandim. f/p olarak bu kol iyidir aga. tabii ki orjinal ps kolu kadar iyi degil ama o paraya 4 tane alabiliyorsun.
  • mattiadestro  (08.08.13 16:39:56)
F 710 al pişman olmazsan.Al dene memnun kalmazsan aynı aldığın paraya bana sat.O kadar kefilim.1 yıldır kullanıyorum 400 e yakın maç yaptım bir kere pil değiştirdim hiç bir sıkıntısı yok.

  • myumyun  (08.08.13 19:37:43)