Diş teli uzmanları gelsin

graphics8.nytimes.com şu fotoğrafta solda gri klasik olan var. ama hatundaki beyaz-şeffaf gibi yani pek belli olmuyor. bu ikisi arasında fiyat olarak ne kadar fark var? mecbur kaldığım için takıcam bunları beyaz olanını istiyorum ama bütçe sınırlı.

valla ben demir olanı 2 sene önce 1800$ yaptırmıştım.diğerinede 2300$ demişlerdi.

mevki:istanbul-şişli
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (07.08.13 20:16:57)
Fiyat farki konusunda bir sey diyemem, ben tel taktigim zamanlarda devlet oduyordu parasini ama kullanim acisindan sana normal demir gorunumlu tellerin daha iyi oldugunu soyleyebilirim.
Otekilerde, hani bu belli olmuyor dediklerinizde, etraf seFfaf oldugu icin mesela maydanozlu bir sey yediginizde takilip sizi rahatsiz ediyor. Kahve, cay vs sonrasinda sarariyor gibi sikintilar doguruyor.

  • nax  (07.08.13 21:14:09)
1.5 yıl önce 3750 verdim porselene. bi de kompozit var, porselenle aynı görüntüde ama fiyatı daha uygun. 3000 ya da 3250ydi sanırım. kırılma riski daha fazla diye onu seçmemiştim. metalin fiyatları da 3000 civarıydı.

  • bxgx  (07.08.13 21:22:40)
hatundakini tam seçemesem de, braketler plastik olunca süreç uzar demişti dişçim.

  • mattiadestro  (07.08.13 21:24:19)