öğrenim kredisi vergi dairesine devredilmiş çilekeşler

Hacular biz simdi her ay mal gibi vergi dairesine mi gidicez bu taksitleri odemek icin ki gecen gittim odedim ama ne kyk ne vergi dairesindeki memurlarin bilgisi var internetten odeme yok mu kredi kartiyla ödeme seysi filan olm? 2014 yilina gircez amk boyle is mi olur?

nasıl yaa ziraat bankasından ödüyorduk dur bir araştırayım offf

  • pati darbesi  (06.08.13 21:57:16)
Duzenli odeyip aksatmadiysaniz sizlik bi durum yok ben isten güçten unuttum bir aylik aksatanlari vergi dairelerine yonlendirmisler.

  • karacigerim vur kadehlere  (06.08.13 22:11:09)
ben de bu durumdan muzdaribim, bugün vergi dairesine gidip 5 aylık peşin yatırdım,
normalde her ay 230 tl civarı ödemem var ama iş yerinden izin almak zor olduğu için 5 aylık taksitler halinde ödeyecem

online ödemeye de çok güvenmiyorum, elinizde belge olsun ödediğinize dair

he bu arada faiz biniyor ödenmeyen taksitlere bilginize
  • ferit85  (06.08.13 22:52:33)
intvd.gib.gov.tr

bu adresten kredi kartınızla bile ödeyebilirsiniz.
ben tüm kredi geri ödeme işlemlerimi buradan yaptım kredi kartımla.
resmi dekont veriyor zaten mail adresinize.zaten banka harcamanızda da belirtiliyor
dolayısıyla belge problemi olmadan halledebilirsiniz
  • arafa  (07.08.13 01:09:20)
Eyvallah hocam bu ayin borcunu sisteme düşer düşmez dediginiz sekilde odicem. Yalniz su var acaba sizinki 2 yil once yapilandirilmis olan borclardan mi çünkü onlar kredi kartiyla odenebiliyo ama bizimkiler yeni dustu vergi dairesine o sekilde mi odediniz?

  • karacigerim vur kadehlere  (07.08.13 02:38:12)
evet benim borcum yapılandırma sonucu idi.
geçen yıl bir arkadaşım da senin gibi olan durumu içim sormuştu ve yanlış hatırlamıyorsam o kredi kartıyla ödemişti.
bir araştır bak internet vergi dairesi işe yarıyor
  • arafa  (07.08.13 03:29:51)
evet doğru ya şimdi baktım vergi dairesine ödemem gerekıyor mus ne o kadar toplu para nasıl bulunur

  • pati darbesi  (08.08.13 22:07:24)