noluyo bana?

arkadaslar son 3-4 gunde 2 kez bilincimi 15-20 saniyeligine kaybettim. yani boyle hani birden kalkarsaniz gozunuz kararir ya iste bende goz kararmasindan sonra bas donmesi basliyor ve kafam one arkaya seri sekilde sallaniyor. o arada bilincim sanki kayboluyor. ve bunlar evdeyken oluyor yani sicakla pek alakasi yok gibi. doktora muhakkak gidecem ama merak ettim bu sekilde bilinc kaybina kadar gidecek sekilde bas donmesi yasayan var mi aramizda?

4 sene önce bu şikayetlerle gittim doktora ve epilepsi hastası olduğumu öğrendim.fakat bu aralar aç kalıyorsan onunda büyük bir etkisi vardır.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (06.08.13 18:10:02)
bu tarz saglık konuları ıcın mutlaka doktordan bilgi almak daha önemli.

bnm diyebileceğim sey, yaklasık 5 sene once bnm de basıma geldi.. tomografi vs ne varsa cektirdim yorgunuk cıktı.. bitkisel bi ilaç verdiler 1 2 aldıms onra geçti birsey kalmadı..
  • monreve  (06.08.13 18:13:24)
@behzat , oncesinde bas donmesi 4-5 saniye kadar suruyor sonra kafam sallanmaya basliyor ve bilinc kaybi basliyor yaklasik 15 sn civarinda suruyor. ilkinde dusecegimi anladigim anda kendimi koltuga attim sonra kendime geldigimde elimde ki bardak yere dusmus su sisesi yerde her tarafa dokulmustu. dusme seslerini duydum ama goruntu yok gibiydi. acayip korktum yalniz .

  • desktopu  (06.08.13 18:32:03)
Kesinlikle epilepsi. zaman kaybetmeden nöroloğa gitmelisin.

  • olivia  (06.08.13 18:34:15)
ha ilk yasadigimda fazla bi kafein almamistim ama bir onceki gun butun gun disardaydim ve kafeini fazla almistim. ama bugun daha kahve falan icmeden oldu. bir de son zamanlarda cok dengesiz kilo kaybettim sanirim ondan oluyor

  • desktopu  (06.08.13 18:34:25)
yarin birgun doktora gidecegim direk dediginiz gibi.

  • desktopu  (06.08.13 18:36:08)
Geçmişler ola. Bize de yaz oldu mu

  • indescribable  (06.08.13 18:58:28)
@indescribable cok sagol.doktora gittikten sonra sonucunu yazacam hepinize.

  • desktopu  (06.08.13 19:11:57)
ortostatik hipotansiyon ola bilir. bu bir hastalik degil semptomdur. bir cok hastalikta gorule bilir. o yuzden doktora gorunun mutlaka. altta yatan sebebi arastirilmali

  • badamli  (07.08.13 03:53:03)