İzmir Karşıyaka'da ne yapılır?

Halamın yanına geldim güzel bir yere benziyordu başta ama şu an çok sıkılıyorum kabusa dönmemesi için nerelere gidebilirim hiç de bilmiyorum yani buraları..

Bostanlı sahilde bi yürüyüşe çıkabilirsin

  • shejia  (05.08.13 21:41:02)
bostanlı sahilde ücretsiz bisiklet kiralanıyor. bisikletle sasalıya gidebilirsin. (doğal yaşam parkı var) ama bu sıcakta dikkat et başına güneş geçmesin.

illa karşıyaka olması şart değilse ve illa bugün yarın için bişey aramıyosan 10 ağustosta çim koserleri kapsamında alsancak havagazında ücretsiz hayko cepkin konseri var. ücretsiz olduğuna bakma çok keyifli bir ortam. öyle serseri, apaçi falan olmaz. al biranı kuruyemişini yayıl çimlere püfür püfür ohh
  • halanne  (05.08.13 21:54:06)
çarşıya çık, mert optik var karakolun paralel sokağında, orada smooth coffee var. git otur en şahane kahveler orada. hatta ben ekşi duyuruda gördüm dersen muhabbet bile olur ordaysam.

  • bad motherfucker  (05.08.13 22:53:46)
karşıyaka çarşı'da bir kere git gel yap, karşıyaka ile işin bitti. şimdi bostanlı'ya git. ister sahilde dolaş, istersen bara falan git.

  • himmet dayi  (05.08.13 23:04:11)
bostanli da kafeler var, bir iki bira iç gel.

  • atmacaged  (05.08.13 23:20:59)