[]

Yasal acidan sorun cikarabilecek iceriklere iliskin duyuru

Gecen hafta torrent sitelerinden birine verilmis link yuzunden Google Adsense, Eksi Duyuru'daki reklam yayinini durdurdu ve hesabimizi kapatti. Sonrasinda yaptigimiz itiraz kabul edildi ve tekrar reklam yayini basladi ancak bu durum ister istemez olumsuz bir kayit olusturmustur diye dusunuyoruz.
Reklam gelirlerinin durmasi, ilerleyen zamanda Eksi Duyuru'nun uzerimize daha fazla yuk olmasi ve yayininin zorlasmasi anlamina geliyor.

Bu sebeple, icinde dosya paylasim sitelerine direkt link verilmis olan duyuru/soru/cevaplar silinecektir. Teknik olarak tamamen engellemek mumkun olmadigi icin bu konuda sizin de hassasiyetinizi rica ediyoruz.

Tesekkur ederiz.

 
malum içerikleri, malum yerlerden malum şekilde mesaj yoluyla halledeceğiz demektir bu.

zira geçen hafta sadece bir paylaşım sitesi ismini verip buraya upload edersiniz demiştim ki, duyurum silindi.
  • refreshing towel  (07.08.13 18:20:26) 
link kısaltma ya da safe link siteleri üzerinden paylaşım yapılsa sorun olmaz gibi geliyor.


  • edip  (08.08.13 13:48:00) 
mesaj mesaj mesaj


  • ben smyrna  (08.08.13 23:31:57) 
duyuru üzerinden paylaşılan linkler twitter gibi otomatik link kısaltma olarak değiştirilip yayınlanabilir. yapılması zor bir şey olmasa gerek.


  • yatagants  (13.08.13 18:02:53) 
"mesaj kutunu kontrol et" gidi bir cevap "cevap değil" şeklinde silinmezse bence sorun olmaz. Ya da silinip istatistiklere eklenmese de kabul edilebilir bence.


  • dampire  (14.08.13 03:51:14) 
veya ekşi duyurudan çıkıyorsunuz diye bir ekranda gelebilir.


  • yatagants  (14.08.13 20:59:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.