kusadasinda ki barlar niye berbat ?

Apaciler dolu, saff lar kizlara sulanir ve kizla muhabet ederken niye yanina staff gelip bunun sahibi var diyilorlar. Yahu her kizin sahibi olurmu ya?

sahip ne lan?

  • bir ileti paylastim  (05.08.13 14:14:57)
Ne diyon gardaş? Biraz kafanı dağıt da öyle gel sor.

O barların berbatlığı değil bakan gözlerle alakalı diyip cevabımı vereyim.
  • adoramer3ku  (05.08.13 14:15:18)
hakkaten sahip ne pardon?

  • rock n roll  (05.08.13 14:20:57)
kusadasi barzolarin istilasinda. hos butun sahil seridi barzolarin istilasinda aslinda.

  • gec  (05.08.13 14:21:01)
o barlarda çalışanların hepsi aşiret. kışın inşaatta amelelik yapıyorlar yazın barmenlik garsonluk. abazalık hat safhada olduğu gibi hepsi ingiliz kadınların kızların parasını yiyor. o yüzden kimseye yar etmiyorlar. zaten o barlara giden hatunlar oradaki diğer müşterilerden uzak duruyor. çalışanlarla birlikte oluyorlar. nede olsa yerleri yurtları belli diye. ayrıca apaçiliğin prim yaptığı tek yer barlar sokağı. bütün çalışanlarda kapağı yurtdışına atma hayali olduğu için hatunları diğer müşterilerden koruyorlar. yok o benim, bu benim kardeşimin, bu arkadaşımın falan diye. kimseye yaklaştırmıyorlar yani.
nerden mi biliyorum 3 sene barmenlik yaptım kuşadasında. ama barlar sokagında değil.

  • the wizard  (05.08.13 14:31:30)
kuşadası öyle ya özellikle barlar sokağı.
hayal kahvesi açıldı yeni, oraya takıl, en azından dediklerini yaşamazsın. sanırım.

  • ilkot  (05.08.13 15:24:37)
seninde tatilin bitsede kurtulsak

  • Geceler  (05.08.13 16:05:46)
Sahib demek istedim.
@ the wizard sagol artik gözüm acik gitmiyecek. Kusadasi cok rezil biyer

  • samiabi19  (05.08.13 19:14:15)