Çocuğunuza sevdiğiniz bir dizi/film/kitap karakteri adını verir misiniz?

Evleneceğiniz insanla ortak zevk sahibi olduğunuzu varsayın.
Öyle bir şey olsa ne koyardınız ismini?

(edit: evlenmeyedebilirsiniz, tek başınıza da büyütebilirsiniz, illa evlenmeniz gerekiyormuş gibi konuştum ahaha)

amcam feride koydu. çalıkuşu feride.

  • devilred  (04.08.13 23:56:40)
sanırım vermezdim. zira karakteri sevip ismi sevmeyebilirim. ismi de seviyorsam zaten tek sebep karakteri sevmemiz olmaktan çıkar.

  • tedirginlik hucresi  (04.08.13 23:58:35)
zaten düşündüğüm bir isim yeni bir dizide popülerse bile o isimden vazgeçerim.

4-5 yıl sonra Kuzeyler Güneyler okula başlayacak misal.
  • supergirl  (05.08.13 00:27:46)
veririm. hatta albus koymayı düşünüyorum. o derece.

köpek olursa da boomer. o da independence day filmindeki köpeğin adı.
  • elorelia  (05.08.13 00:56:15)
İsterim lakin bir karizması olmalı.

Mesela @elorelia Albus demiş. Eğer dumbledore'dan geliyorsa hiç koymasın daha iyi. o çocuğun arkadaşı olsam "ailen de ne ergenmiş ha, albus diye isim mi koyulur" derdim.

Bir aralar oğlum olursa adı Güney olsun diyordum, Kuzey Güney dizisinden sonra vazgeçtim. Tersi durum da mevcut bende.
  • saygilarefendim  (05.08.13 01:01:01)
kızım olsa adını Arwen koymak isterdim:) ama W sorun çıkartır, Arven desem de çakması gibi oluyor bilemedim...

  • manert  (05.08.13 01:14:59)
Sherlock koymak isterdim ama benimki de Şerafettin'den öteye gitmez sanırım.

  • damba  (05.08.13 02:39:04)