adsl kota sorunu ve sınırsız problemi..

2 adet sorum olacak..

1.si adsl kota lı aboneyim ve bunu sınırsız yapmak istiyorum.Ne yapmam gerekli? yada boyle bısey mevcut mu?

2.si Adsl kota lı aboneyim.internet sitesinde kota 4 Gb olarak yazıyo ancak sozlesmede 3 Gb yazıyo.fiyat olarak 29 ytl oduyorum.yanı internette 4 Gb kota lı abone ucretı yazan parayı.Kotalı olan arkadaslara soruyorum sımdı kota 4 Gb mı 3 Gb mı?

şimdiden tesekkur ederım..

Son kampanyada 3GB olan kotalar 4GB'ye yükseltildi. Kotasıza geçmek istiyorsanız bağlı olduğunuz Telekom şubesine gidip bir form dolduruyorsunuz, sıra yoksa beş dakikalık iş...

  • crown  (07.05.07 00:32:52)
geçmeyi düşündüğün hesap türü telekomun avantajına ve senin cebinden daha fazla para çıkmasına sebep olacaksa gitmene gerek kalmadan telefonla halledebilirsin. ama senin faydana telekomun zararına ise gidip dilekçe vermen gerekir. (ciddiyim. sistemi böyle kurmuşlar. zekice.)

  • can see  (07.05.07 02:22:32)
telekom yaklaşık 2 ay önce fiyatları % 30-40 arasında düşürdü.. ben de 9 gb kotalı var 37 ytl ödeyeceğim diye bekliyorum, öyle demişlerdi.. zira kampanya vardı ilk 2 ay para vermiyorduk, bu ay gelecek bakalım ne olacak! dediğim gibi bu fiyata bu performans hes doğrusu... gerçi senin sorularına cevap vermedim ama...

  • kimyon  (07.05.07 04:36:33)
1. telefonla tarife değiştiremiyorsun(ya da bana kıllık yaptılar) illa dilekçe gerekiyor.lakin herhangi bir telekom bayisine, sözleşme sahibinin gitmesi gerekiyor.

2. 4 gb 29 ytl
9 gb 49 ytl
sınırsız 99 ytl şu an için
  • gregory  (07.05.07 22:55:17)
cok tesekkur ederım.tel actım ama dedıgınız gıbı turk telekom bayıne gıtmemız gerektıgını ve form doldurmamız gerektıgını soyledıler.ek ucret falanda almıyolarmıs..

ordakı kıllarla konusmak ıstemedıgım ıcın burda sormustum sıze :) sagolun
  • isott  (08.05.07 00:25:43)
daha 512 kbps lik tarifeler henuz 1 mbps olmu$ken ben mail gondererek 256 kbps ye gecmi$tim 512 kbps den. yalniz dikkat et, hemen sinirsiza gectim diye sevinme. bana 85 lira girdi o ay. icinde bulundugun ayin sonunun gelmesini bekle. yoksa kistas adi altinda soyuyorlar adami...

  • katafalk  (09.05.07 17:24:05)