Dexter

dexter'ı 2006'da çıktığından beri her hafta 1 bölüm bekleye bekleye takip eden varmı? ben 8.sezon çıktığında başladım şu an bitirdiğim halde 1 hafta beklemek zor geliyor.

İlk bölümünden itibaren olmasa da ilk sezonunun ortalarından itibaren hafta hafta takip ediyorum.

  • dampire  (04.08.13 15:35:27)
aynı durumdayız. ben de ilk çıktığı günden bu yana hafta hafta bekleyerek izliyordum. bana da zor geliyor. (belki bitecek olmasının da payı olabilir)

  • raif_efendi  (04.08.13 15:37:50)
6. sezon bittikten sonra takibe başlamıştım bir haftada falan 6 sezonu bitirdimde son iki sezondur bekliyorum her hafta. walking deaddede oluyo spartacustede olmuştu çok zor valla zalım yapımcılar

  • tekila shot bardağı  (04.08.13 15:48:04)
8 senedir izliyorum. yayınlandığı hafta izlerim fazla uzatmaya gerek yok. ama artık o da bitiyor. ne izlicez yea

  • condom kurşunu  (04.08.13 16:02:30)
var evet, haftayı beklemek bir şey değil, 9 ay bebek bekler gibi yeni sezonu beklemek işkence.

  • [silinmiş]  (04.08.13 16:15:41)
onun yüzünden kanser olduk. her hafta beklemesi zor değil! douchebag ın dediği gibi 9 ay beklemesi insanı öldürüyor.

  • ykyt  (04.08.13 17:42:30)
ilk sezondan itibaren her hafta çıkar ekstra bir durum olmazsa en geç 24 saat içinde izlerim. en fazla da yıllık izne falan denk gelip 1 hafta 10 gün izleyemediğim olmuştur.
bence beklemek güzel. hepsini bir arada izlemek anormal.

  • ozdek  (04.08.13 19:07:11)