TTNET Fibnernet ?

bugun gördüm ttnet fibernet kutusu koymus apartmana
internetten baktım 20mbps ye kadar diyor 8 mbit paket kullanıyorum ve sonuna kadar alabiliyoırum.
soru : geçmeli miyim? geçersem hızı sonuna kadar alabilir miyim? uygun bir kampanya su an var mı yoksa bekleyeyim mi?

sonuna kadar alabiliyorsan ! hız zafiyetin pek yoktur daha iyi kampanya bekle ekim gibi gelir

  • Dönmezer  (04.08.13 01:35:26)
şanslı adsl portlarından birine sahisin demek ki.hiç sesini çıkarma random atanacaksın 20 alacaksın 11-12 görüceksin büyük ihtimal.8 alabiliyoken fiyat farkı çoksa girme bence.

hani 8 alsan 3-4 görsen dersin ki en azından 20 alayım 10-15 arası bişey en kötü ihtimalle çekerim diye belki mantıklı olur.
  • aşksız prens  (04.08.13 01:39:15 ~ 01:39:24)
o şanslı adsl portu olayı çok az kaldı @aşksız prens artık NGN projesi 3 yıl önce bi kaç yerde başlamıştı tahminimce d-slam ların yerinin tamamen almak üzeredir artık tek sorun santral ile yeni saha dolabı arasında çekilecek fiber optik ve saha modemlerinden (evlere-işyerine) çekilecek fiberoptik kablolar ben bundan bahsetmiştim aslında az kaldı sabredin saha dpolabı ile lokal kutu arasındaki kablolarınız iyiyse 6 mbitten aşağı almazsınız interneti

  • Dönmezer  (04.08.13 01:54:23)
asil mesele adil kullanim kotasi sacmaligi.

8mbit ile 10 gunde doluyorsa akk, 20 mbit ile 4 gunde dolar ortalama bir hesapla. sonrasi yine 3mbit.
  • she was my baby  (04.08.13 01:57:15)
Akk fiberde 3 mbit değil yanlız. Yani o kadarda adil değil;)

  • netadam  (04.08.13 03:44:04)
3 yaziyor ttnette, simdi baktim.

  • she was my baby  (04.08.13 03:52:00)
3 olmayanı söyle yarın ilk iş geçeyim.düşürürken aksilik çıkıyodu eskiden gecikiyodu tam düşmüyordu falan o tarz bir şey mi ki?

  • aşksız prens  (04.08.13 04:06:29)
Bende tereddutte kaldın şimdi

  • netadam  (05.08.13 04:12:21)
kampanya bekliyorum bi iki ay olmadı duz gecicem
ttnet roket servisi varmış bi de ayda 1 gun 24 saat 100 mbit veriyolarmış
torrente abanırız o gun :D
  • Ezequiel  (05.08.13 04:27:37)