[]

Liste yapan program

selam

bir pogram vardı 700 kbit falan bir şey ?

bir klasör seçince içinde ne kadar film, müzik var ise adlarını word pad e aktarıyordu, siz o klasördeki yüzlerce şarkı adını word dosyasına yapıştırıp liste hazırlayabiliyordunuz.

hatırlayan ? teşekkurler

 
programa gerek yok bence. şu yolları izlersen çok rahat bir şekilde bütün isimleri txt ya da word formatında alabilirsin.

1 - filmin / şarkının bulunduğu dizinin adresini kopyala.
"C:\windows\movie" gibi.
2- başlat + r ile cmd yazarak komut ekranı aç

3 komut ekranına "pushd filmin / şarkının bulunduğu adresi" yaz ve enterla (tırnak işareti olmadan)
4- son olarak yine komut ekranına şunu yaz: dir /b/p > dosyaisimleri.doc

word dosyası, filmlerin olduğu dosyada oluşturulmuş olacaktır.
  • deliveryourvoice  (03.08.13 17:51:51) 
total commander kullan


  • porn star  (03.08.13 20:51:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.