Prag

Prag'a gidiş dönüş THY 380 TL diyorum gelin gezelim çok ucuz diyorum kimseyi ikna edemiyorum iyi mi? Kendi başına para biriktirmek de bi dert arkadaş kimse de para yoksa gidemiyorsun hiçbir yere. Var mı biz gidiyoruz sen de gel diyen? İsyanım var yine.

ek: çok mu erkeksi yazdım anlamadım ama kadınım, henüz 20sinde. tek cesaret edemiyorum.

couchsurfing de sorabilirsin orada arkadaş bulursun

  • jedilance  (02.08.13 23:43:02)
o değil de hakkaten ucuzmuş.

  • the kene  (02.08.13 23:43:29)
ben tek gittim gayet güzeldi, yardır git bence.

  • medievalman  (02.08.13 23:44:43)
argo tabirle "piç" değilsen bence tek gitme..

  • yol  (02.08.13 23:48:25)
git lan her turlu tek git, kalip napcan burda. iki kafa dagit.

  • she was my baby  (02.08.13 23:52:01)
prag'da yalnız bir kadın çok rahat takılabilir, ondan yana bir korkun olmasın da.

  • kronik  (03.08.13 00:00:08)
gel gidelim ya, olimposa gidelim praga gidelim gel kurtulalım ya.

  • sometimes the weak become the strong  (03.08.13 00:08:33)
tek git hiç de korkma. 19 yaşımda uzak doğuya tek başıma gitmiştim gezmeye. hem daha tehlikeli hem de daha uzak :) eminim seyyahlığın tadı alınca hep tek gitmek isteyeceksin.
edit: ben de kadınım

  • hicmimar  (03.08.13 00:13:26 ~ 00:14:15)
agustos 30 eylul 8 arasi talinn riga ve talinndeyim istersen gel.

edit. sonunu okumadim :) hatunmu$sun, kalsin boyle ibretlik
  • kreider  (03.08.13 01:11:55 ~ 01:16:03)
eğer derdini anlatacak kadar ingilizce biliyorsan hiç düşünme yalnız git çok güvenli genel olarak ve hostellerde kaldığın sürece rahatlıkla sosyalleşebilirsin, ola ki kimselere denk gelemedin yalnız da keyif alınabilecek, gezilecek görülecek çok şeyler var. maddi olarak emin olabilsem gelirdim ben de. ülke içi olarak fikir değiştirirsen güneyde tek başıma dolanıyor olacağım ağustos ortalarına doğru. oralarda karşılaşalım :)
not: ben de kadınım

  • şibumi_  (03.08.13 02:38:49)