çalışmayı çok istediğim iş için aradılar ama telefonum kapalıydı :/

çarşamba gecesi sabahladığım için dün akşam 5'e kadar uyudum. uyumadan önce de daha önce hiç yapmadığım halde millet arayıp rahatsız etmesin de uykunun keyfini süreyim diyerekten telefonumu kapadım. saat 3 gibi kariyer.net ten başvurduğum firmadan aramışlar. hem de iki defa :( ben de bugün insan kaynaklarını aradım ama pek ilgilenmediler doğrusu. önce kendimi tanıttım sonra da aradıklarını fakat telefonumun kapalı olduğunu, şansımın devam edip etmediğini sordum. telefonun ucundaki kadın da inceleyip tekrar döneceğini söyledi ama hayatımda bu kadar ilgisiz bir insanla konuştuğumu hatırlamıyorum. muhtemelen ismimi bile not etmedi.

bu fırsatı kesinlikle kaçırmak istemiyorum. sizce ne yapmalı? pazartesi tekrar arayıp yalvarsam işe yarar mı? :(

merak etme sen.

eger cv onlari etkilediyse illaki donerler.

geri arayip sansim devam ediyor mu demeyeydin iyiydi yalniz.

sadece beni aramissiniz diyebilirdin. sonra konusma gelisirdi zati
  • exlibris  (02.08.13 18:55:46)
şansımın devam edip etmediği????
sakin ol şampiyon, çok abartmışsın o ne biçim söz? pardon bu numaradan aranmışım vs öyle bir şey deseydin ya..
ararlar,o sırada başka önemli bir işi varmıştır belki..

10-15 gün içinde dönmezlerse başvurunu yenilersin.
  • jimjim  (02.08.13 19:19:13)
her sey olacagina variyor, takma kafaya.

  • the kene  (02.08.13 20:08:16)