[]

düğünlerde oynamama teknikleri

Merhaba

Malumunuz düğün mevsimindeyiz ve mutlaka gitmemiz gereken akraba düğünleri mevcut. Ancak o düğündeki ortam, çalan müzikler benim içimde en ufak bir kıpırtıya neden olmuyor. Utandığımdan değil, görünmez olsam yine oynamam. Şimdi oradaki çok sayıda akrabanın "aa hadi kalk oturmaya mı geldin" lafına "evet" de diyemiyorsun.

Bu düğünlerde oynamama teknikleri neler sevgili duyurucular? Bu mücadelemde tamamen yalnızım, bana yardım edecek kimse de olmayacak düğünde malesef.

 
Hiçbir zaman oynamamış biriysen pek uğraşmıyorlar. Ama bir kere evet dedin mi yandın :/


  • adoramer3ku  (02.08.13 12:58:57) 
hiçbir zaman oynamasan bile peşini bırakmazlar. çok yakının değilse reddet gitsin. 3-4 kere elinden çekiştirir bırakırlar


  • fuzzy olmak istemistim  (02.08.13 13:04:39) 
her dügünde en az bir kac tane kuzeninin ya da yakın bir arkadasın yeni bebegi olmus olur, bebekelerle aran iyse al yanına onla oyalanıyomus izlenimi ver kimse karısmıyo ondan sonra.


  • therevo  (02.08.13 13:04:42) 
hemen kendin kalkıp kenarda alkış tutarsan bir de eğleniyormuş gibi davranırsan 5 dakika sonra oturabilirsin zorlamazlar bi daha.tecrübeyle sabit


  • allstar  (02.08.13 13:39:40) 
allstar +1


  • strawberry first  (02.08.13 14:03:22) 
allstar+1 kenarda hafif sallanarak alkış tut, gülümse.


  • innerbliss  (02.08.13 14:28:54) 
oynamaya çalış. başlar başlamaz enfaktüs geçirme numarası yap. en fazla 2-3 düğün sonra senden uzaklaşmaya başlarlar. hatta yeterince başarılı bir şekilde "ben düğünlerde çok mutlu oluyorum, çok heyecanlanıyorum. lakin bu heyecanlara artık kalbim dayanmıyor." dersen düğünlere bile çağrılmayabilirsin.


  • elseif  (02.08.13 14:34:32) 
gelirken yolda bileğimi burktum de.


  • physcos physcos  (02.08.13 14:35:50) 
Piste yakin durmiycaksin


  • sttc  (02.08.13 18:15:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.