Kasım dönemi askerlik

selamlar. Kasım dönemi için son teslim olma tarihi nedir acaba yani askerlik ne zaman başlıyor, bilen var mı ? bir de 23 kasım da iş güvenliği sınavına girmek istiyorum. acaba o tarihten önce askere gitsem bile izin alıp girme ihtimalim var mı?

agustos icin konusursak, ilk grup 15'inde teslim olcak en gec, 2. grup eylulde teslim olcak.

ikinci bi grup olur da o grupta cikarsan 23'unde girersin ama ilk grup olursan sinavi unutursun. izin almanin imkani yok. acemilikte carsi izni bile yok yani sonucta :)
  • she was my baby  (01.08.13 23:55:17)
Kasım için son başvuru tarihi 15 ağustos. Sende benim gibi biyologsun galiba ama yetişmiyor. Kasım 5 gibi askere alıyorlar ve 23 kasımda yapılacak igs sınavına giremiyoruz. Acemilikte de sınava izin almak diye birşey yok. 2000 tl ni çöpe atma, birdahaki sınava girebilirsin askere kasımda gidersen.

  • blacKk  (02.08.13 01:35:11)