[ivedi] romantik yemek sorusu + duyuru kadınlarına soru, yardım isteği

piyasada bulunması zor malzemesi olmayan, ilişkinin ilk ayı için yapacağım süpriz gecede 2 çeşit yemek yapmayı düşünüyorum, ne yapayım? er kişiyim

a.şunun bizim fotoğraflarını içeren versiyonundan yapıp üstüne kendi parfümümden sıktım: www.youtube.com
b. sevdiği bir sanatçının orjinal facebook hesabını bulup konuşup kendisine mesaj attırdım. diğer kutusunda olduğu için de görmemiştir. onu göstermece

1.oda girişinden masaya kadar mumlu gül yapraklı bir yol yapıp masada mumlar arasında güzel bi pasta koyasım var
2.hediye paketimsi: içinde çok sevdiği jelibon ve çikolatalar, bir adet kendi yazdığım şiir (daha yazmadım :( ) bir de hediye kutusunun kapağına fotoğraf basma (evde yaparım 15 dk lik iş) bir de patik koymayı düşünüyorum. aldım bi tane beyaz, çok tatlı bi şey lan. kadın olasım geldi birden.

x) neyse a,1,2 için ne diyorsunuz? çok klasik değiller mi?
y) ilk ay için patik fazla mı olur?
z) 2'deki kutunun içine çiçek de koyasım var nasıl olur?
t) bildiğiniz yeşil göz için yazılmış şiir var mı? (3 saatim kaldı daha çikolata almadım)
ğ) hazırladığım valentin card yeterli mi?
ç) her şeyi çok mu abarttım?

Valentin kart hakkında olumlu yorumum yok ama 2. fikir çok iyi. go on.

  • mete kudur  (01.08.13 16:57:31)
ilk ay patik fazla.

  • cagkan  (01.08.13 16:58:42)
aslında Ç ama hadi hevesini kırmayayım, o yüzden ğ.

kadın, 28
  • kül  (01.08.13 16:59:00)
x old is cool eskiler iyidir
y evet ilk ay pek kutlanmaz ama :)
z her yerde çiçek var zaten ayrıca bi çiçek göz çıkarmaz
t ünlü şairlerin güzel olur ama sen yazınca anlamlı olur
ğ yeterli
ç abartmamışsın bence bile (öküz biri olarak) çok romantik
  • female demon  (01.08.13 17:00:30)
1.olmasada olur sanki :/ onun dışında abartı ama güzel devam.

  • yoshida chizuru  (01.08.13 17:01:57)
ç

ilk aydan u kadar uğraşmışsın iyi güzelde ilerleyen aylarda bu kadar yükselttiğin çıtanın bir adım altına düştüğün an

"beni artık eskisi kadar sevmiyorsun"
"eskiden çok romantiktin şimdi öküzleştin"
"bana eskisi gibi değer vermiyorsun"

gibi cümlelere hazır ol. Sevmek sevilmek güzel bir şey ama uzun vadeyi düşün, bütün silahlarını tek seferde kullanma. tankla halledebileceğin bir şeye atom bombasını kullanırsan ilerde atom bombasının kıymeti kalmaz.

Ç
  • efrasiyab87  (01.08.13 17:08:52)
hayır hayır hayır. patik çok iyi. Bi' kere mesaj barındırıyor ve çok sempatik, güzel. Bene patiği çıkartma ve daha böyle masumane hediyelere doğru kaç. keşke önceden haber etseydin. organizasyon patladırdık en kallavisinden :)

  • mete kudur  (01.08.13 17:09:57)
x)yapılan şeylerin klasik veya farklı bir tarzda olması hiç önemli değil yapan kişi önemli sonuçta.
y)evet biraz fazla olur.
z)çiçeklerin anlamına bakarak alırsan daha çok şey ifade eder.
t) hali hazırda yok :)
ğ) hiç merak etme çok memnun kalacağına eminim.
ç)şu an çok iyi hissediyorsun değil mi? o zaman abartılı değil, sonuçta onun yüzündeki gülümseme için değer.
  • Selektivite  (01.08.13 17:37:29)
sen ilk aydan bunları yapmaya başla. 1 sene sonra artık yapacak süprizin falan kalmayınca "sen bana artık eskisi gibi ilgi göstermiyosun :/" repliği eşliğinde tekmeyi yiyen olacaksın.

  • innegozunogozou  (01.08.13 17:40:18)
Çok abartı ve malesef kötü fikirler hediyeler. Hele gül yaprakları falan. Gül olacaksa vazoda dursun masada, yerlere falan serpme. Hediye kutusu, patik falan da bayağı abartı, yaş 20'den yukarıysa hediye kutusu bile düşündürücü.
Yemek iyi, ilk ay için yemek ve güzel sofra yeterli. Abartırsan pişman olursun.

  • whoosie  (01.08.13 18:10:39)
Abartmışsın biraz ama olan olmuş,kızımızı mutlu etmeye bak.

  • damba  (01.08.13 18:38:05)
kutudan vazgeçtim a dostlar. hayatımda daha önce görmedim böyle bir şey derse kutuyu da çıkarırım

diye karar bağladım
  • dieselsingle2  (01.08.13 19:20:48)
efrasiyab87 tamamen katılıyorum... fazla abartmaya gerenk yok kardo sakin ol daha dur yavaşş :)

  • srhn_fb  (07.08.13 13:56:13)