sağlam masa tenisi oynayanlar raket soruyorum

ortalama üstü denilebilecek atak oyuncusuyum. geçen hafta doğum günümdü, hediye olarak bu raket geldi. biraz araştırdım atak oyuncu için uygun ama aynı zamanda başlangıç oyuncuları için diyorlar. ben düzenli olarak oynayan ve antrenman yapan bi oyuncuyum, hatta bi süre sonra prof. e geçeceğim.

kesmez mi bu raket beni? ambalajında duruyor eylülün ortasında elime alacağım anca. önceden bi bilgim olsun istedim.

edit: resmi eklemeyi unutmuşum, mal mıyım neyim. ekledim şimdi.

zoran primorac 7000 F

yok ya başlangıç için değil gayet profesyönel, 7 seneden beri bu raketi almak için para biriktiyorum, beğenmiyosan bana ver

edit: resim yok hacı.
  • killerbee  (31.07.13 19:29:10)
butterfly bayağı iyi diye biliyorum

bahsettiğin raket gözükmüyor bu arada, göremiyoruz
  • wayne  (31.07.13 19:31:26)
butterfly iyidir ama cesitleri var tabi.. ne kadar para o kadar kalite :)

  • she was my baby  (31.07.13 19:41:10)
ekledim raketi.

  • xenophobe  (31.07.13 19:42:22)
80 dolar mı biriktiriyosunuz :). raket güzelmiş güle güle kullanın.

  • tukenmez adam  (31.07.13 19:53:21)
kesinlikle iyi bir raket. ama kesmezse sakın gidip raket alma hazır. raket yaptırmak en mantıklısı. biraz araştırman gerekecek ama en mantıklı ve yararlısı raket toplamak

  • ack3000  (31.07.13 21:03:08)