[]

su altında çığlıklı sahne

Bir sahne tasviri yaptı bir arkadaş... bana da tanıdık geliyor ama hangi filmde böyle bir sahne vardı hatırlayamadım. Yazdıkları şunlar:

"bi kadin var, su altinda, dizlerini karnina dogru cekmisti galiba, sonra bi anda gozlerini ve agzini acip bi haykirma gibi ciglik atiyodu

baya guclu bi haykiristi ama. agzindan baloncuklar falan da cikiyodu. bi kadinin gordugu ruya miydi gercek bi sahne miydi hatirlamiyorum"

şimdiden teşekkürler

 
What Lies Beneath' te su altında bağırma sahnesi vardı.


  • bubezleeb  (31.07.13 12:22:34) 
requiem for a dream


  • Angelismeee  (31.07.13 13:17:28) 
Evet sanırım what lies beneath idi. Çok teşekkür ederim. Size de çok teşekkürler angelismee


  • istanbul beyefendisi  (01.08.13 18:02:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.