dizikolikler toplaşın

bu kardeşiniz hayatında hiç yabancı dizi izlememiş birisi. türk dizisi bile izlememiş hatta.

dizi izlemeye karar verdim bana en çok ama en çok zevk aldığınız ve şiddetle izlememi tavsiye ettiğiniz ilk 3 diziyi söyler misiniz? yeni eski farketmez.

edit: macera, bilim kurgu, aşna fişna, tarih kısacası her tür ilgimi çeker.

prison break
spartacus
da vinci demons

kesinlikle pişman olmazsın.
  • yazar olmak aklima yeni geldi  (31.07.13 02:54:58)
friends
lost
game of thrones
  • king lizard  (31.07.13 02:55:47)
house
breaking bad
seinfeld
  • nickimin hakkini veremedim  (31.07.13 02:56:01)
ne tür dizilerden hoşlanırsın ama çok dizi var. komedi, dram, polisiye, bilimkurgu vs?

  • ilkot  (31.07.13 02:56:16)
bana kalsa six feet under, the sopranos, breaking bad.
ama şimdi hiç dizi izlemediğin için garanti beğenirsin de diyemiyorum. bilmem ki zevkin nasıl?

ama the sopranos'dan başla derim mesela.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (31.07.13 02:56:18)
scrubs, hastanede geçiyo ama hastane dizisi gibi değil, komedi
fringe, bilim, fizik vb.
rome.
  • wishmaythşngs  (31.07.13 02:57:09)
prison break:soluk soluğa izlersin
supernatural:güzel dizidir ama 5. sezona kadar izle orada bitir

  • onheil  (31.07.13 03:04:08)
Eğer yabancı olmak zorunda değilse benim bir numaram Çemberimde Gül Oya. Yok eğer illaki yabancı olacaksa Friends, How I met Your Mother ve Scrubs diyorum.

  • a day at the races  (31.07.13 03:12:27)
OZ
The Wire
Breaking Bad
  • monty python  (31.07.13 05:26:25)
Battlestar Galactica
Game of Thrones
Carnivale/Dexter
  • kambocyadaki yalniz agac  (31.07.13 05:33:45)
ya sitcomdan girip friends veya seinfeld izle, ya da film gibi olan sherlock'u bitir.

  • noluyo yaa  (31.07.13 08:12:56)
sana en temel dizileri yazayım. hepsinin muadili aşağı yukarı bulunur ama emin ol bunlar alanlarında en iyileri.

gülmek için coupling
estetize edilmiş şiddete, kana doymak, gaza gelmek için spartacus
siyaset entrika için house of cards
fantastik bir dünya için game of thrones
kurt adam, şekil değiştiren, cadı, peri özellikle de vampirler ilgini çekiyorsa true blood
zombiler ilgini çekiyorsa the walking dead
  • kafalardaki soru isareti  (31.07.13 09:45:38)
"24" yanına da "person of interest".

  • xenophobe  (31.07.13 13:09:36)
misfits
it's always sunny in philadelphia
dexter
  • feykalade  (31.07.13 13:38:49)
kesinlikle prison break'le başlama. bittikten sonra hiçbir diziyi beğenmeyeceksin çünkü. (lost hariç)

  • lionel andres  (31.07.13 15:08:28)
six feet under, oz, american horror story

  • emesbin  (31.07.13 17:50:14)
game of thrones , shameless , sherlock + hustle bonus

  • glamdr1ng  (31.07.13 19:15:15)
monk,sherlock,chuck,how i met your mother,friends,the big bang theory,it's always sunny in philedelphia,merlin,game of thrones seç beğen al

  • objective  (01.08.13 03:48:16)