Hangi internet sağlayıcısını seçelim?

TTnet kullanıyoruz, dolayısıyla ev telimiz de onlardan. İnternet kampanyamız bitmiş, yenileyelim diyorlar. Ne dersiniz onlarla mı devam edelim yoksa "şuna geç" dediğiniz bir sağlayıcı ve kampanya var mı? Sözlükte ttnetle ilgili iyi şeyler yazmıyo..

Sizin sokağın bağlantısıda önemli ben memnunum evde ttnetten, ama işyerinde de ttnet var ama tat vermiyor.
Bu arada 32 lira ödüyorum 8megabit (50gb kotalı) ttnetin 1 yıllık taahhüt ettim.

  • redeath  (30.07.13 14:21:28)
superonline iyidir. fibernet 25mbps (50 gb kota- daha sonra 3mbps ye düşer)50 lira. telefonu da taşırsan ama. telefonu da kullanırsan kullandığın kadar ödüyorsun.

  • orhan tv  (30.07.13 15:00:54)
ben de geçtiğimiz günlerde taahhüt uzattım. ilk iki ay ücretsiz, 10 ay x 48 TL.
iki yıl taahhüt. etrafta fiber neyin olmadığından mecbur devam ediyorum.

  • spadram  (30.07.13 15:56:31)
tüm adsl'ler türk telekom altyapısı kullanıyor bi fark yok. Fiber içinse AKS olmayan tarife yok gibi.

  • nuka cola  (30.07.13 15:59:14)